Юніорська збірна України завоювала 13 нагород континентальної першості з боротьби

892 0

В іспанському місті Понтеведра завершився розіграш нагород юніорського чемпіонату Європи з боротьби. За підсумками змагань в скарбничці збірної України 13 нагород.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Традиційно першими боротьбу за медалі розпочали представники греко-римського стилю. Віце-чемпіоном Європи серед спортсменів вагової категорії 82 кг став Віталій Андрійович.

Ще два "срібла" до активу збірної здобули борці-вільники Олександр Євсєєнко (61 кг) та Юрій Ідзінський (125 кг). Каміль Карімов (57 кг), Демід Караченко (86 кг) та Данило Стасюк (97 кг) стали бронзовими призерами першості.

Найбільше нагород здобули юніорки. Титул чемпіонки Європи серед спортсменк 57 кг завоювала Аліна Акобія. На рахунку Анастасії Лавренчук (65 кг) "срібло" чемпіонату. На третю сходинку першості піднялисяМарії Винник (50 кг),Вероніка Рябоволова (59 кг), Катерина Зелених (62 кг), Анастасія Лавренчук (65 кг), Христина Малявка (68 кг) та Романа Вовчак (3 місце).