На змаганнях у Німеччині українка очолила світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту

412 0

Українська спортсменка Ірина Геращенко після перемоги на змаганнях у Релінгені, очолила світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту.

Геращенко з першої спроби подолала 1,99 метрів, тим самим поліпшивши особистий рекорд і виконавши олімпійський норматив у Токіо-2020. Після цього Ірина спробувала свої сили на висоті 2,01 м, проте поки що подолати і їх не вдалося, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

У секторі для стрибків у висоту виступала також Юлія Чумаченко, з результатом 1,92 м вона стала третьою.

Перша четвірка зі стрибків у висоту серед чоловіків завершила змагання з результатом 2,22 метри. При цьому троє з них подолали їх з першої спроби. Переможця і призерів визначали за кількістю спроб на попередній висоті – 2,18 м. Британець Том Гейл пройшов свій шлях безпомилково і переміг. Віктор Лонський використав дві спроби на 2,18 і став другим. А Андрій Проценко подолав їх з третьої спроби і замкнув трійку призерів. Дмитро Нікітін посів десяте місце (2,14 м).

На дистанції 400 метрів з бар’єрами змагалися дві українки, проте бігли вони у різних забігах. Олена Колесниченко стала третьою у фіналі А (57,22 с), а Марія Миколенко виграла фінал В з результатом 56,83 с.