MENU

Або "Слуга народу" не розуміє, що таке лібертаріанство, або свідомо обдурює виборців

1076 3

Представник президента у Верховній Раді та другий номер у виборчих списках "Слуги народу" Руслан Стефанчук дуже часто акцентує увагу на тому, що "Слуга народу" – партія лібертаріанська.

Не знаю, прихильником якої саме школи лібертаризму є пан Руслан. Але впевнений у тому, що навряд чи духом лібертаризму наповнені такі пункти програми партії (цитую з офіційної фб-сторінки):

– Створимо Національну економічну стратегію із ключовою метою – досягти вищого за середньоєвропейський рівня доходів та якості життя українців. Впровадимо державну програму підтримки інновацій. Запровадимо державну стратегію оптимізації житлово-комунальних тарифів. Розробимо державні програми системних контактів з українськими діаспорами.

Читайте також: Президент-жартун: як Зеленському шуткувати, аби не наражати Україну на небезпеку

Коментар: створення таких стратегій і програм передбачає створення додаткових державних органів для регулювання, контролю, впровадження, поглиблення, розширення, прискорення тощо. Лібертаріанці ніколи не виступатимуть за розширення функцій держави.

– Запровадимо податок на виведений капітал.

Коментар: лібертаріанці ніколи не виступатимуть на введення нових податків, тільки за скасування чинних.

– Запровадимо "економічний паспорт українця", за яким усі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів на індивідуальні рахунки.

Читайте також: Антикорупціонерка зі "Слуги народу" не змогла відповісти на запитання про Коломойського. ВІДЕО

Коментар: яким чином діти отримуватимуть частку від експлуатації природних ресурсів, що перебувають у приватній власності?

– Запровадимо базове матеріальне забезпечення педагогів.

Коментар: суперечить постулатам вільного ринку.

Варіантів небагато: або люди не розуміють значення слова лібертаріанство, або це просто свідомий обман виборців. Або як зараз кажуть: люди десь у напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Валерій ШЕРГІН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини