MENU

Делегації семи країн покидають ПАРЄ і їдуть додому за консультаціями через повернення Росії до асамблеї

5271 5

Делегації Польщі, Литві, Латвії, Словаччини, Естонії і Грузії в Парламентській асамблеї Ради Європи підтримали демарш України і покинули сесію. Вони повернуться додому для консультацій з власними урядами і парламентами.

Про це повідомив народний депутат, член делегації України в ПАРЄ Леонід Ємець, пише Громадське.

За його словами, члени цих делегацій звертаються до урядів і парламентів своїх країн щодо вирішення питання подальшої участі у роботі ПАРЄ.

Читайте також: Украина будет и дальше взаимодействовать с ПАСЕ – Береза

"Безумовне відновлення прав російської делегації без дотримання Росією будь-якої з численних вимог Асамблеї суперечить базовим цінностям Ради Європи і її уставу. Це невірний сигнал країні, яка вдається до військової агресії, отруєння людей, порушення прав своїх громадян і не заохочує, а намагається дестабілізувати демократію в усій Європі", – йдеться в заяві делегацій.

Делегації вказаних країн наголошують – після повернення російської делегації вони "не мають відповіді для свої народів, як Рада Європи захищатиме їхні права, якщо вона більше зацікавлена у захисті агресора, а не жертв агресії та репресій".

Читайте також: Що зробить ПАРЄ, коли московські танки посунуть на Харків?

Делегації вважають, що майбутнє ПАРЄ перебуває під загрозою, бо Рада Європи втрачає довіру людей.

"Ми повертаємося додому, щоби проконсультуватися з нашими урядами і парламентами про спільні дії на Асамблеї на наступних сесіях", – йдеться в заяві.

Народний депутат Георгій Логвинський подякував за справжню дружбу Польщі, Литві, Латвії, Словаччині, Естонії та Грузії і опублікував відео демаршу делегацій.

 

Також зазначимо, що в Парламентській асамблеї Ради Європи підтримали резолюцію про затвердження повноважень делегації Російської Федерації без запровадження жодних санкцій. Про результати відповідного голосування оголосила президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі-Паск'є.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини