MENU

Що очікують від Трампа на саміті G20

468 0

Головними темами зустрічі керівників 19 найбагатших країн світу, яка починається в Японії у п’ятницю, 28 червня, називають питання міжнародної торгівлі, а також кліматичні зміни та регіональні протистояння, зокрема напруженість довкола Ірану. Про це пише Голос Америки.

“Це буде важка зустріч. Треба вирішувати глобальні проблеми. Нам треба активізуватися, щоб уникнути кліматичних загроз… реформувати Світову організацію торгівлі і підготуватися до цифрової революції”, – цитує чільного представника ЄС Дональда Туска агентство AP.

Президент США, вирушаючи до Осаки, повідомив журналістам у Вашингтоні, що він зустрічатиметься з лідерами багатьох країн ”багато з яких користали зі США, але більше цього не роблять”.

Читайте також: Саммит G20 в Осаке: Трамп встретится с Путиным и другими мировыми лидерами

Особливу увагу привертає планована в Осаці зустріч Дональда Трампа з керівником Китаю Сі Цзіньпіном на тлі повідомлень про певні досягнення на торговельних переговорах, що тривають між двома країнами.

“Я вважаю, що найбільш імовірним результатом буде досягнення певного перемир’я і погодженості просуватися далі”, – прогнозує Метью Ґудман з аналітичного Центру стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні.

Ґудман вважає, що “навіть якщо ми досягнемо домовленості, це навряд чи вирішить певні глибші структурні розбіжності між нами у питання ролі держави в економіці, управлінні технологіями та інформаційними даними”.

Офіційні представники США кажуть, що запланована зустріч Трампа з Путіним не має окресленого порядку денного, але вони припускають, що найімовірнішими будуть питання пов’язані з Іраном, Україною, Близьким сходом та Венесуелою.

Коли у середу Трампа запитали, чи буде він казати Путіну, щоб Росія не втручалася у майбутні американські вибори, він відповів: “Не ваше діло”.

Читайте також: Трамп: Я хочу наладить отношения с Россией, и думаю, это произойдет

“Кожного разу, коли президент Трамп зустрічається з президентом Путіним, після зустрічі здіймається велика внутрішня (у США) негативна хвиля”, – зауважила аналітик з Центру стратегічних і міжнародних досліджень Гетер Конлі.

Конлі каже: “Частково це через повну відсутність прозорості стосовно тем обговорень і порядку денного. І я вважаю, що було б кращим підходом, якби, знову ж таки, був зрозуміли порядок денний, і якби в тій зустрічі брали участь інші люди – державний секретар, радник з питань національної безпеки та інші”.

З Японії Трамп полетить до Південної Кореї, де обговорюватиме шляхи послаблення напруженості з КНДР.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Голос Америки


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини