MENU

Дмитро Снєгирьов розповів, хто і чому його переслідує

1638 1

Напередодні Дня Конституції на сайті Головного управління Національної поліції Київської області була оприлюднена інформація з претензійною назвою «В аеропорту «Бориспіль» поліція Київщини затримала крадія». В цій публікації прямим текстом вказувалися моє ім’я та прізвище: «Дмитро Снегірьов грунтовно підозрювався в заволодінні чужим майном ще у 2018 році. Він викрав гаманець з грошима та мобільний телефон в одного із пасажирів аеропорту «Бориспіль», коли той проходив контроль до приміщення терміналу «D».

Хотілося б нагадати Національній поліції статтю 296 Цивільного кодексу України «Право на використання імені», в якій, зокрема, говориться: «Ім’я фізичної особи, яка затримана, підозрюється чи обвинувачується у вчиненні злочину, або особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може бути використане (обнародуване) лише в разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо неї або винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення та в інших випадках, передбачених законом».

Тобто Національна поліція, яка мала б захищати законність, свідомо порушує норми Конституції, вказуючи ім’я людини, щодо якої не було вироку суду.

Звертаю увагу прес-служби Головного управління Національної поліції України Київської області на граматичні помилки у тексті, а саме: прізвище "крадія"- СНЄГИРЬОВ.

Щодо інформації Головного управління Національної поліції Київської області про "викрадення" гаманця з грошима та мобільного телефону в одного із пасажирів аеропорту «Бориспіль», коли той проходив контроль до приміщення терміналу "D". На відео чітко зафіксовано лише предмет схожий на чоловіче портмоне. Тобто речники прес-служби дають неправдиву інформацію щодо інциденту, який відбувся рік тому в Бориспільському аеропорту.

Читайте також: У "Борисполі" затримали громадського активіста Дмитра Снєгирьова: що відомо про причини затримання

В той же час на відео можна побачити: при тому, що так званий "потерпілий" проходить контроль за мною, його портмоне знаходиться між моїх валіз. Фізично це неможливо, єдине пояснення такому явищу – факт свідомої провокації, що має на меті дискредитацію мене в очах суспільства.

Примітно, що відео, яке поліція називає ґрунтовним доказом, було викладене тільки зараз, а не в 2018 році, коли, власне, стався цей інцидент. Утім в кайданках я опинився за три дні після свого звернення до президента України Зеленського щодо призначення на посаду голови Луганської ВЦА ректора Луганського університету внутрішніх справ Комарницького, який, на порушення Закону про міліцію, був з 2010 року депутатом Луганської обласної ради від Партії регіонів і за інформацією ЗМІ, разом зі своєю фракцією у 2014 році голосував за антиукраїнські заяви та рішення цього представницького органу.

Варто зазначити, що заяви керівника прес-служби ГУ НП Київської області Миколи Жуковича про обставини і причини мого затримання не відповідають дійсності.

Щодо того, буцімто я переховуюсь від слідства: затриманий я був фактично на виході з Бориспільського суду, до якого я подав дві скарги на дії та бездіяльність співробітників Нацполіції по матеріалах цієї справи (нібито крадіжка гаманця та телефону у 218 році). І коли мав рухатися в бік райвідділу, аби надати документи по матеріалах.

Подібна практика має на меті створення негативного іміджу у суспільстві і формування певної громадської думки. Крім того, ставить під сумнів об"єктивність і неупередженність судового розслідування.

Керівництво НПУ та Департамент комунікацій МВС України має дати чітку оцінку заявам керівника прес-служби ГУ НП Київської області Миколи Жуковича, які свідомо порушують норми Конституції України.

Заяви однієї конкретної людини, а саме: керівника прес-служби ГУ НП Київської області Миколи Жуковича, кидають тінь на роботу великого колективу Головного управління Національної поліції Київської області.

Читайте також: У Авакова вимагають звільнити з лав МВС скандального кандидата на посаду очільника Луганської ВЦА

Звертаюся до президента України Зеленського з вимогою припинити злочинну практику використання правоохоронних органів, як інструмент у боротьбі з політичними опонентами.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Дмитро СНЄГИРЬОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини