Збірна України з баскетболу перемогла Канаду та вийшла до півфіналу Універсіади

1879 0

Збірна України вийшла до півфіналу УніверсіадиФото – Федерація баскетболу України

Збірна України з баскетболу пробилася до півфіналу літньої Універсіади-2019, яка триває в італійському Неаполі. У матчі 1/4 фіналу підопічні Віталія Степановського обіграли команду Канади – 82:80.

Ключовою для українців стала третя чверть, за підсумком якої нашим хлопцям вдалося відірватися від канадців на 9 очок. У заключному ігровому періоді "синьо-жовті" втримали перевагу в рахунку та святкували перемогу, пише ТСН.

Найрезультативнішим гравцем у складі збірної України став баскетболіст "Хіміка" Сергій Павлов, який набрав 31 пункт і зробив 7 підбирань.

У півфіналі суперником України стане Австралія, яка у своєму чвертьфіналі обіграла Аргентину (73:64). Пряма трансляція матчу Україна – Австралія запланована 9 липня. Початок о 21:00 за київським часом.

Іншу півфінальну пару склали Ізраїль і США.