MENU

ЗНО в магістратуру: третина вступників не склала тестування

1216 0

Магістратура, ЗНО

Понад 17 тисяч учасників вступного іспиту з іноземних мов, що проводився за технологією ЗНО, не змогли набрати мінімальну кількість балів. Результати тестів необхідні для вступу на магістратуру деяких спеціальностей.

Для вступників, які хочуть повторно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, в листопаді проведуть спеціальну третю сесію. Вона буде платною, а результати можна буде використати для вступу 2019 року тільки на контракт. Відповідний наказ МОН був опублікований сьогодні, 17 липня 2019 року, пише Освіторія.

Читайте також: Як переконати дитину, що до університету вступати варто

Тест з іноземних мав 42 завдання, кожне з яких оцінювали в 1 бал. Пороговий бал предметна фахова комісія встановила на рівні 12 балів. Цей іспит складали понад 55 тисяч вступників до магістратури, 32% з яких не змогли набрати необхідну кількість балів.

Також значна кількість вступників до магістратури не склала тести з права та правничих компетентностей, що необхідні для вступу на спеціальності "Право" та "Міжнародне право". Зокрема, тести з права не склали понад 4 тисячі учасників (майже 30%), випробування із правничих компетентностей не пройшли 2 тис з половиною учасників (18%).

Читайте також: Як приборкати стрес і пережити вступну кампанію – дослідження Гарвардського університету

Поріг "склав/не склав" за правничі компетентності встановили на рівні 8 тестових балів (із 30 можливих), поріг тесту з восьми базових правничих дисциплін склав 36 балів (із 100 можливих).

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини