Масштаби оновлення парламенту вражають. 75% будуть новими депутатами – політолог
Більшість фракцій минулого скликання покинули парламент, зокрема, «Народний фронт», «Радикальна партія» та «Самопоміч». Вибори зачистили представників і інших партій, зокрема, «Громадянської позиції», «Свободи». До ради не змогли пройти партії Гройсмана та «Опозиційний блок», що містили багато чинних міністрів та депутатів. Майже в 6 разів скоротилось представництво екс-«БПП».
Читайте також: Дограються чи домовляться: за цією інтригою спостерігатимемо найближчими роками
Не менш фантастична історія і на рівні списків та мажоритарних округів. Мажоритарка «з’їла» своїх найбільш відданих захисників та «батьків». До ради не проходять такі «мастодонти» як Кононенко, Грановський, Пашинський, Барна, Тетяна Чорновол, Ричкова, Чубаров, Бурбак, Розенблат, Третьяков, Рибалка, Богдан Дубневич, Юринець, Кістіон, Насалик, Семерак, Нищук, Москаль, Каплін, Литвин, Савченко, Ківалов, Добкіни, Червоненко, Писаренко, Богуслаєв, Жеваго, Вадатурський, Хомутиннік, Москаленко, Поплавський, Вілкул, Мураєв, Терещенко, Ярош, Білецький, майже усі «Єврооптимісти», зокрема, Лещенко, Заліщук, Войціцька, Ємець, Сотник, а також Борислав Береза, Чумак, Пташник.
Читайте також: Саме такий вигляд мають політичні сили, що залежать від олігархів
Зеленський і його партія суттєво втілили законопроект про люстрацію через малі електоральні Майдани по усій країні. Рекордна підтримка, кількість депутатів, кількість виграних мажоритарок, перша монокоаліція. Але з високим рейтингом треба бути таким же обережним як і з алкоголем з високим градусом. Затьмарення від перемог стаються. Це свідчить приклад Макрона, що виграв президентські та парламентські вибори у Франції, а потім отримав «жовті жилети».
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки