MENU

Хто очолить Раду, комітети та фракцію "Слуги народу": ЗМІ опублікували повний список

1801 1

4 серпня в Трускавці закінчилося тижневе навчання майбутніх депутатів від партії Слуга народу, яке проводила Київська школа економіки.

За цей час "слуги народу" не тільки вчилися, але й обговорювали кадрові призначення в парламенті 9-го скликання.

За інформацією НВ, попередній список кандидатур від СН на керівників глав парламентських комітетів і до фракції Слуга народу виглядає таким чином.

Кандидатури на керівників фракції

Спікер парламенту — Дмитро Разумков 

Віце-спікер — Руслан Стефанчук

Глава фракції "Слуга народу" — Давид Арахамія

Читайте також: Politico: Для украинского президента-юмориста шутки кончились

Заступники голови фракції:

1)   Галина Янченко

2)   Дмитро Соломчук

3)   Юрій Місягін

4)   Павло Халімон

5)   Євгенія Кравчук

6)   Павло Сушко

7)   Юрій Корявченков (Юзік)

8)   Юрій Кисіль

9)   Микола Тищенко

10)   Вадим Струневич

11)   Ольга Савченко

12)   Максим Ткаченко

13)   Артем Культенко

14)   Роман Мулик

15)   Олена Шуляк

Кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді

1.  Данило Гетманцев — комітет податкової, митної та фінансової політики (Пропозиція СН об'єднати 2 комітети в один — податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)

2.  Дмитро Наталуха — комітет з питань економічної політики

3.  Юрій Арістов — комітет з питань бюджету

4.  Олександр Ткаченко — гуманітарний та інформаційний комітет

5.  Сергій Бабак — комітет з питань науки і освіти

6.  Михайло Крячко — комітет з цифровізації та IT

7.  Ірина Венедиктова — комітет з питань правової політики і правосуддя

8.  Микола Сольський — комітет аграрної політики і земельних відносин

9.  Анастасія Красносільська — комітет з питань запобігання та протидії корупції

10. Денис Монастирський — комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

11.   Андрій Герус — комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

Читайте також: Наступна зупинка – місцеві вибори

12.   Владислав Криклій — комітет з питань інфраструктури

13.   Андрій Клочко — держбудівництва, місцевого самоврядування

14.   Олександр Завітневич — комітет з питань національної безпеки і оборони

15.   Михайло Радуцький — комітет з питань охорони здоров’я

16.   Олег Бондаренко — комітет з питань екологічної політики

17.   Сергій Кальченко — комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

18.   Богдан Яременко — комітет з питань закордонних справ

19.   Марія Мезенцева — комітет з питань європейської інтеграції

20.   Галина Третьякова — комітет з питань соцполітики

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі



Правила коментування »  

Новини