Даяна Ястремська сенсаційно обіграла зіркову суперницю Йоганну Конту на турнірі Roger Cup

371 0

Даяна ЯстремськаФото – Roger Cup

Українська тенісистка Даяна Ястремська вдало стартувала на турнірі Roger Cup у Торонто. 19-річна Ястремська в рамках 1-го раунду змагань перемогла досвідчену опонентку Йоганну Конту, яка посідає 14 місце рейтингу WTA.

Зустріч, яка тривала годину та 21 хвилину, завершилася з рахунком 6:3, 6:2. За цей час українка здійснила п'ять ейсів, виграла чотири з десяти брейків та припустилася вісім подвійних помилок, пише ТСН.

Після гри виявилося, що свою перемогу Ястремська присвятила молодшій сестрі, яка також виграла свій матч.

"Моя молодша сестра Іванка дуже мотивувала мене сьогодні. Вона виграла свій перший матч на турнірі Tennis Europe в категорії до 12 років. Коли я виграла першу партію, я сказала собі, що повинна зробити все від себе залежне, щоб перемогти у другій. Можливо, одного разу ми зіграємо разом в парному розряді", – сказала Даяна.

Таким чином, рахунок особистих протистоянь між Ястремською та Контою став рівним – 1:1.

У другому колі змагань Ястремська зустрінеться з переможцем пари Вікторія Азаренка (Білорусь) – Каміла Джорджі (Італія).

Змагання в Торонто триватимуть від 5 до 11 серпня.