MENU

ЗНО з іноземної стане обов’язковим для більшості магістрів

829 0

ЗНО

Міносвіти і науки планує наступного року розширити перелік спеціальностей на рівні магістра, для вступу на які необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Про це сказав генеральний директор директорату вищої освіти МОН Олег Шаров.

За його словами, практика проведення вступного іспиту для навчання у магістратурі є позитивною і підвищує рівень володіння іноземною мовою випускниками бакалаврату.

Читайте також: У Міносвіти планують змінити умови прийому для вступників на бюджет

"Ми бачимо, що суспільство чітко усвідомлює: здобути сучасну освіту магістерського рівня без певного рівня володіння іноземною мовою просто фізично неможливо. Дуже гарно, що є це усвідомлення, це дійсно сприяє підвищенню якості вищої освіти", – сказав генеральний директор директорату вищої освіти МОН.

Нагадаємо, третина учасників єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що проводився в 2019 році за технологією ЗНО і результати якого необхідні для вступу на деякі магістерські спеціальності, не змогли подолати поріг тесту "склав/не склав".

Читайте також: Проблему вгадування на ЗНО можна вирішити одним наказом УЦОЯО, – думка

"Ми побачили взагалі тривожну тенденцію. Якщо порівняти результати ЗНО частини абітурієнтів при вступі на перший курс, то вони погіршилися при вступі у магістратуру. Тобто це свідчить про те, що в багатьох університетах приділяється дуже мало уваги вивченню іноземної мови", – сказала міністр Лілія Гриневич.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Освіторія


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі



Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини