Три кроки для подолання ліні
Є така хвороба, яка винищила величезну кількість людей – прекрасних медиків, чудових спортсменів, інженерів, священників, вчителів. Назва цієї пошесті – лінь. На превеличезний жаль, симптоми цієї хвороби є у кожного з нас. Як змагатись із лінощами?
Думаю, що серед нас є багато людей, які починали бігати. Постановляли собі займатися спортом. Раз вийшов на пробіжку, другий раз вийшов на пробіжку, а третій раз потягнувся на ліжечку і подумав – «якось наступного разу». А потім – «взагалі ніколи». Наш організм дуже економний. Він не хоче витрачати зайву енергію.
Щоб перестати лінитися, необхідна мотивація.
Якщо її бракує, я пропоную кроки, які мені допомагають.
Читайте також: 7 звичок, що покращують пам’ять
Перший крок. Нічого не робити. Насправді, коли ми впадаємо у лінощі, ми не зупиняємо нашу діяльність, ми переключаємось на щось більш примітивне. Замість того, щоб побігти по парку, ми починаємо тикати пальцем у Фейсбук. Практично нам треба просто сісти, нічого не робити, не впадати у мрії, відкласти телефон подалі і дивитися в підлогу. За пару митей ви відчуєте імпульс зсередини, який буде вам говорити – «ну треба, треба вже щось робити». І цим треба скористатися для наступного кроку.
Другий крок. Розбиваємо завдання по пунктах. Можливо, на початку нам наше завдання здаватиметься неможливим для виконання. Це ж так важко – взяти і написати цілу курсову працю. Але не важко включити комп’ютер, не важко почати шукати інформацію. Це не важко. Тому нам необхідно свій розум скеровувати на маленькі пункти, які будемо виконувати.
Читайте також: Секрет полиглотов, или Как быстро и легко выучить иностранный язык
Третій крок. Випрацьовування звички. Для того, щоб випрацьовувати в собі звичку до доброго у справах духовних і житейських, необхідним є постійність і періодичність. Не навантажуйте себе відразу великою кількістю завдань, неможливих для виконання. Але потрішечки вводьте добрі речі у своє життя. Звикайте до них, і день за днем будете бачити, як лінь відходитиме, а якість життя буде підноситися.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки