MENU

Справа Роттердам+. Суд відпустив співробітника ДТЕК під заставу в 10 млн грн

304 1

Справа Роттердам+. Суд відпустив співробітника ДТЕК під заставу в 10 млн грн

14 серпня Солом’янський райсуд Києва призначив заставу в розмірі 10 млн грн одному зі співробітників ДТЕК, який фігурує в якості підозрюваного у справі Роттердам+.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

У компанії заявили, що підозрюваний готовий співпрацювати зі слідством.

"Відразу після повідомлення про підозру він перервав планову відпустку і повернувся в Україну. А вже на наступний день завчасно, раніше встановленого терміну, відвідав НАБУ для участі в процесуальних діях і дав вичерпні відповіді на запитання представників бюро", – йдеться в повідомленні.

Окремо у компанії наголосили, що повністю виключають будь-які незаконні дії своїх співробітників і вживатимуть усіх передбачених законом заходів для захисту честі та репутації своїх колег.

"Ми готові всебічно сприяти встановленню істини, надати результати експертиз та висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці документи доводять безпідставність висунутих проти співробітників обвинувачень", - резюмували у ДТЕК.

Зазначимо, наразі прізвища посадовців не називаються.

Читайте також: Медведчук і Бойко допомагають "Газпромові" не віддавати майже $3 млрд – Вітренко

8 серпня Національне антикорупційне бюро України повідомило шести особам, причетним до впровадження формули Роттердам+, про підозру в завданні споживачам електроенергії 18,87 млрд грн збитків. Йдеться про екс-голову Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитра Вовка, директора ДП Оператор ринку, екс-члена НКРЕКП Володимира Євдокимова, а також двох співробітників Нацкомісії і двох топ-менеджерів енергохолдингу ДТЕК олігарха Рината Ахметова.

За даними слідства, представники ДТЕК натиснули на керівництво НКРЕКП, щоб воно включило в тариф на електроенергію, яку виробляли ТЕС цієї групи, витрати, яких насправді не було – на доставку і перевалку енергетичного вугілля в Україну з портів в Європі.

Читайте також: Ціна на газ і "Роттердам+": маніпуляції тривають

У березні 2016 року НКРЕКП схвалила формулу Роттердам+. Це призвело до зростання вартості всієї електричної енергії. В результаті подорожчали товари та послуги для кінцевого споживача, в тому числі і першої необхідності.

У ДТЕК заявили, що вважають претензії НАБУ "безпідставними та необґрунтованими". Вовк назвав справу "розкрученою медійно-юридичною бульбашкою". Де він зараз знаходиться і чи збирається повертатися в Україну, екс-глава НКРЕКП не уточнив.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини