Барак Обама поділився новим списком книжок, які він прочитав цього літа
Експрезидент США Барак Обама назвав найцікавіші книжки, які прочитав цього літа.
"Зараз серпень, тому я хотів повідомити вам про кілька книжок, які я читав цього літа, на випадок, якщо ви шукаєте якісь рекомендації. Для початку ви не можете помилитися, прочитавши чи перечитавши твори Тоні Моррісона", – написав Обама на свої сторінці у Фейсбук.
Серед інших книжок:
Колсон Вайтхед "Нікелеві хлопці" (The Nickel Boys): "Книжка про те, як Джим Кроу (один з ініціаторів законів про расову сегрегацію в США) та масові ув’язнення розривали на шматки життя людей й створили проблеми, які й досі позначаються на житті країни".
Тед Чанг "Видих" (Exhalation): "Збірка коротких оповідань, яка змусить задуматися про великі питання та відчути себе людянішим. Найкращий різновид наукової фантастики".
Читайте також: Топ-5 фільмів, що отримали "Оскар" за найкращий сценарій
Гіларі Мантел "Вовчий зал" (Wolf Hall): "Епічний погляд Хіларі Мантел на прихід до влади Томаса Кромвеля. Книжка з’явилася у 2009 році, але я тоді був трохи зайнятий, тому пропустив її. Добре читається й сьогодні".
Харукі Муракамі "Чоловіки без жінок" (Men Without Women): "Книжка вивчає, що відбувається з персонажами без важливих жінок у їхньому житті; це зрушить вас і збентежить, а іноді залишить більше запитань, ніж відповідей".
Лорен Вілкінсон "Американський шпигун" (American Spy): "Це набагато більше, ніж просто шпигунський трилер, який поєднує родинні зв’язки та любов до країни".
Ніколас Карр "Марниця" (The Shallows) : "Книжка з’явилася кілька років тому, але її аргументи щодо впливу інтернету на наш мозок, наше життя та наші громади все ще заслуговують на роздуми, і це те, до чого ми можемо сильніше прислухатися у теперішню добу".
Читайте також: The Guardian опублікував рейтинг кращих фільмів для дітей всіх часів
Гоуп Джарен "Лаборантка" (Lab Girl): "Прекрасно написаний спогад про життя жінки в науці, про блискучу дружбу та глибину дерев".
Тея Обрехт "Внутрішнє" (Inland): "Книжка щойно вийшла, тому без спойлерів. Але ті з вас, хто чекав наступного роману Обрехт, не розчаруються".
Дінау Менгесту "Що читати в ефірі" (How to Read the Air) : "Книжка допоможе зрозуміти складність та спокуту в американській історії іммігрантів".
Стефані Ленд "Покоївка" (Maid): "Це суб’єктивний погляд матері на класове розділення в Америці, опис канату, по якому проходять багато сімей, і нагадування про гідність будь-якої роботи".
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки