Віта Семеренко стала бронзовим призером світу з літнього біатлону в переслідуванні

607 0

Семеренко

Українка Віта Семеренко в неділю, 25 серпня, виграла "бронзу" в гонці переслідування на чемпіонаті світу з літнього біатлону в Раубічах (Білорусь).

Віта Семеренко з двома промахами на вогневих рубежах фінішувала з третім результатом, відставши на 9,5 секунди від переможниці китаянки Чан Янь і на 1,9 секунди від володарки "срібла" росіянки Тетяни Вороніної, повідомляє Укрінформ.

Результати інших українок: Юлія Журавок – 5-е місце, Анастасія Меркушина – 8-е, Дар'я Блашко – 9-е, Валя Семеренко – 11-е, Ольга Абрамова – 14-е.

Бронза Віти Семеренко стала сьомою нагородою для нашої команди на цьому чемпіонаті (1 "золото", 1 "срібло", 5 "бронзи"). Загалом в Раубічах представники восьми команд виборювали нагороди, і в неофіційному командному заліку Україна залишилася шостою. А кращою командою літнього чемпіонату стали господарі майбутньої зимової Олімпіади в Пекіні-2022 китайці.

Читайте також: Дар'я Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо

Наступне змагання для українських спортсменів – літній чемпіонат країни, який стартує в Чернігові 21 вересня змішаної естафетою.