MENU

Кримінальна справа "Роттердам+" стає політично заангажованою – юрист

562 1

Наштовхнувся в одному блозі на інформацію, що НАБУ залучило у якості постраждалої сторони до кримінального провадження щодо формули "Роттердам+" фізичну особу. За заявою деякого дніпровського активіста, він став постраждалою стороною у даній справі з точки зору кримінального процесуального кодексу.

Звичайно, вважати себе потерпілим у кримінальних справах та звертатися з відповідними клопотаннями до правоохоронних органів – право кожного громадянина. Але саме в цій справі і саме з цим залученням в мене, як у правника, виникло ряд питань:

1. Звідки дніпровському активісту став відомий номер кримінального провадження, за яким воно зареєстровано у Єдиному реєстрі досудових розслідувань? Наскільки мені відомо, ця інформація ніколи публічною не була.

Читайте також: У справі Ротердам+ повідомили підозри екс-голові НКРЕКП і ще 5 особам

2. Яким чином цей "потерпілий" обґрунтовував причинно-наслідковий зв’язок між рішенням державного органу влади (НКРЕКП), яке впливало на Оптово-роздрібну (ОРЦ) ціну електроенергії на Оптовому ринку електроенергіі, а не на тариф для фізичної особи? Тарифи для населення завжди трималися низькими за рахунок перехресного субсидіювання.

3. Яким чином НАБУ прийняло рішення щодо залучення фізичної особи до процесу у якості потерпілої сторони, якщо законність ціноутворення на Оптовому ринку електроенергії (та сама ОРЦ) визнана судами адміністративної юрисдикції. Усіма трьома інстанціями. Двічі!

Читайте також: Герус: Прибуток від Роттердам+ на 25% більше, аніж останній транш МВФ

Далі активісти закликають інших громадян подавати аналогічні клопотання і залучатися потерпілою стороною у кримінальному провадженні "Роттердам+".

На маю думку, такі дії є ще одним проявом політичної заангажованості даної кримінальної справи, в якій кримінальним є тільки саме словосполучення – "кримінальне провадження". Таким чином НАБУ намагається прикритися "громадською думкою", щоб призовати власну непрофесійність та політичне замовлення!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр ТРОХИМЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини