MENU

Яніна Соколова: Я хочу, щоб мої діти не були малоросами і прекрасно розуміли, чому мають цінувати землю, історію і силу своєї країни

1348 1

Вишкільний центр пластунів у Бучі

На цьому фото – Вишкільний центр пластунів у Бучі.

Навесні я возила туди наших дітей на суботні навчання. І буду це робити надалі.

Чому? Бо я хочу, щоб мої діти не були малоросами і прекрасно розуміли хто вони і чому мають цінувати землю, історію і силу своєї країни.

Президент Володимир Зеленський заветував Закон України "Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України".

А знаєте чому? Бо шо воно таке, нашо, аааа, так а шо воно дасть, президент явно невтямки.

Так от допоможу.

ПЛАСТ – найдавніша і найбільша українська молодіжна організація, яка виховала генералів Української Повстанської Армії, серед них і Романа Шухевича, Президента УНР в екзилі – Миколу Плав'юка, геніального, всесвітньо відомого економіста Богдана Гаврилишина, винахідника Любомира Романківа та тисячі українських лідерів. Багато вихованців Пласту загинули у боротьбі за Україну, також і на фронті сучасної російсько-української війни.

Так, так, у Кривому Розі, як і у моєму рідному Запоріжжі про Пласт – український скаутинг мало хто чув. Як і про те, що таке національна ідентичність і про те, чому ми українці – не росіяни.

Я – дівчина зі сходу країни. Мій молодший син говорить російською з акцентом. Знає, хто він є і за допомогою пласту зрозуміє ким гідно бути.

Пласт – це фактор національної безпеки. Це та форма патріотичного виховання, яка ідеологічно унеможливить сепаратизм у наступних поколінь, тому мої діти у пласті і саме тому я закликаю.

Народні депутати! Закликаю Вас подолати вето Президента і ухвалити Закон про державне визнання і підтримку Пласту!!!

Це вкрай важливо!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Яніна СОКОЛОВА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини