Україна виборола першу нагороду на World Urban Games

398 0

Українець Олександр Титаренко завоював бронзову медаль в паркурі на дистанції швидкість на першому World Urban Games.

Про це повідомляє офіційний сайт перших Всесвітніх міських ігор.

Титаренко подолав дистанцію за 22 секунди, завоювавши бронзову медаль. Ще один представник України, Ерік Мухамедшин, здобув п’яте місце. Перше й друге місце в цій категорії посіли Матей Сровала з Чехії та Альберто Гомес з Іспанії.

Єдина українська представниця у паркурі Анна Грюкач стала шостою у дисципліні фристайл.

Всесвітні міські ігри (WUG) включає в себе широкомасштабну програму змагальних та демонстраційних міських видів спорту, яку доповнив фестиваль музики, мистецтва та культури, орієнтовану на молодь.