Ще одна медаль у Нур-Султані! Ірина Коляденко стала віце-чемпіонкою світу з боротьби

133 0

Ще одну срібну нагороду завоювали наші борчині в Нур-Султані.

65 кг – результати до завантаження FW – 65 kg

Ірина Коляденко впевнено здолала суперницю в першому колі. Ірина вже зустрічалась нещодавно з призеркою азіатського чемпіонату U23 з Монголії, у Варшаві у фіналі Open Poland Коляденко поступилася та стала другою, а сьогодні в Нур-Султані взяла реванш і виграла з рахунком 3:1, повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

В чвертьфіналі нашу борчиню чекала ще одна непроста суперниця – Вонг з Китаю, що є бронзовою призеркою чемпіонату світу  U23 та чемпіонату Азії. Ірина перемогла достроково з рахунком 12:4.

Півфінальна сутичка з американкою, вийшла непростою. Чемпіонка та призерка Пан-Американського чемпіонату боролася затято і результат сутички визначився на останніх хвилинах 6:5.

Таким чином Ірина Коляденко пройшла до фіналу чемпіонату світу! У фіналі молода борчиня зустрілась з володаркою срібної та двох бронзових нагород чемпіонату Європи Інною Тражуковою. Цього разу досвід переміг молодість та Ірина Коляденко стала віце-чемпіонкою.

Хорошу сітку пройшла наша Ірина Коляденко, це для неї перший серйозний успіх на дорослій арені, сьогодні у Коляденко тільки срібло Чемпіонату світу, але характер і бажання є і якщо дасть Бог здоров'я, то у Ірини Коляденко все попереду!

Бронзові нагороди в цій вазі у представниці Азербайджану - Еліс Манолова і Китаю.