MENU

Мирослав Гай: Закон про особливий статус Донбасу напише Путін?

502 0

Путін армія

Верховна Рада України і Офіс президента будуть погоджувати з Росією позицію щодо підготовки законопроекту про особливий статус деяких районів Донбасу. Про це повідомив глава Комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва (фракція "Слуга народу") Богдан Яременко.

Та кількість законів, яка ухвалюється останнім часом – а це просто гігантські обсяги – це неможливі напрацювання навіть для видатних демократій світу. З такою швидкістю і в такому обсязі, в якому закони приймаються в Україні, напевно, закони не приймаються в жодній цивілізованій країні світу.

За такий короткий відрізок часу закони неможливо не тільки вивчити – їх навіть прочитати неможливо. Це говорить про те, що законопроекти готуються не у Верховній Раді. Журналісти вже не раз ловити нардепів від монобільшості на тому, що ті навіть не знають імен прем'єра або міністрів, за яких вони голосували.

Читайте також: Донбасс Штайнмайера. Как формула немца воспринимается на линии украинского фронта

Я переконаний в тому, що вони не прочитали більшість з тих законодавчих ініціатив, за які проголосували.

Це означає, що Офіс президента готує всі законопроекти і пропонує монобільшості просто натиснути на кнопочку.

Отже, остаточне рішення в питанні особливого статусу Донбасу не за Верховною Радою, в чому нас намагається переконати шановний пан Яременко, а за Російською Федерацією. Він сам сказав про те, що РФ повинна узгодити ту законодавчу ініціативу, з якою виступає Офіс президента.

Фактично в Росії напишуть цей закон з вигідними для себе умовами, вирішуючи свої військово-політичні завдання. Принаймні, вони внесуть до закону ключові корективи.

Читайте також: Игра в детские кубики, или Что сказал во вчерашнем обращении к народу президент Зеленский

Уявіть ситуацію. До вас в дім приходить людина, приставляє вам пістолет до скроні і наказує: "Переписуй на мене квартиру!" Ви переписуєте і при цьому пояснюєте: "Я зробив це за власним бажанням, просто мені дуже сподобався цей чоловік".

Пан Яременко суперечить здоровому глузду і самому собі – в своїй тезі він закладає контртезу. Це оксюморон.

Де-факто це повне нівелювання інституту парламентаризму і втрата суверенітету України. Фактично нам кажуть, що закон буде написаний за посередництва країни-агресора, яка має свої війська на нашій території, а значить, ми змушені з нею узгоджувати цей закон. Фактично ми приймаємо закони, які нав'язані під дулом автомата.

Ось що сказав Яременко.

Це його слова. Я не знаю, чи все насправді саме так. Але маю підозри на 90%, що так воно і є.

Це нагадує якесь страшне божевілля, і здоровий глузд хоче сказати: "Та ні, не може такого бути!"

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Мирослав ГАЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини