MENU

Береза: Ми їдемо сьогодні, щоб завтра не виходити на Майдан, як у 2004 та у 2013

1766 0

Я сьогодні їду на Майдан Незалежності. Їду на Віче. Їду не підтримувати чиїсь політичні гасла або рухи, а щоб проявити свою громадянську позицію. Разом зі мною їдуть мої друзі та побратими.

Читайте також: Нынешнему правительству стоит понять только одно: у него уже нет права на полумеры и необдуманные эксперименты

Ми їдимо сьогодні, щоб влада нас почула та не наробила дурниць, думаючи, що мир на умовах Путіна нас влаштує. Ми їдемо сьогодні, щоб показати наше відношення до загравань з Кремлем. Ми їдемо сьогодні, щоб завтра не виходити на Майдан, як у 2004 та у 2013. Ми хочемо жити в Україні єдиній, незалежній та соборній. Тому сьогодні будемо там.

Це той самий сігнал, на який влада повинна звернути увагу та роспочати діалог. Україна – це не приватна комерційна структура і ми хочемо жити в нашій країні, а ні у кремлівському протектораті.

Читайте також: Береза: Я больше не верю в Майдан – его не будет. А то, что будет, вряд ли пойдет на пользу нашей стране

Саме тому согодні зустрінимось на Майдані під стелою. Хочеться побачити там і представників влади. Бо для ведення діалогу потрібн дві сторони. Ми їдемо. Представники влади теж мають таку можливість. І сподіваюсь, шо це все допоможе.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Борислав БЕРЕЗА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини