Друга ракетка України Даяна Ястремська пробилася до чвертьфіналу турніру в Китаї

112 0

Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру WTA International в китайському Тяньцзіні.

У матчі другого кола українка, яка посіяна під третім номером, обіграла представницю Китаю Пен Шуай. Матч тривав 1 годину 10 хвилин і завершився перемогою Ястремської з рахунком 6:2, 6:4, повідомляє УНІАН.

19-річна українка в п'ятий раз дісталася до чвертьфінальної стадії в поточному сезоні.

"Це була не найкраща моя гра, але я намагалася показати все, що в моїх силах, хоча втома трохи позначається", – зазначила Ястремська після гри.

В 1/4 фіналу Ястремська зустрінеться з росіянкою Веронікою Кудерметовою, яка займає в рейтингу WTA 45-е місце.