MENU

Керівництво Нацполіції блокує розслідування справ щодо корупційних схем луганських чиновників

169 0

Керівництво Нацполіції

Президенту України Зеленському В.
Прем'єр-міністру України Гончаруку  О.
Міністру МВС України Авакову А.

29 листопада 2017 року я, Снєгирьов Д., звернувся до міністра МВС України Авакова та голови СБУ Грицака із заявою щодо вчинення кримінальних правопорушень посадовими особами військово-цивільної адміністрації селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району Луганської області. 

Зокрема, у заяві йшлося про те, що 19.11.2015 року між військово-цивільною адміністрацією селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району Луганської області, в особі керівника Шакуна С.В. та ТОВ "ОЛВІСТ-ЛТД", було укладено договір на виконання робіт № 33, предметом якого було проведення капітального ремонту житлового будинку № 17 по вул. Театральна селище Новотошківське Попаснянського району Луганської області.

Згідно зі ст. 6 п. 7 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" керівник ВЦА укладає від імені відповідної військово-цивільної адміністрації договори згідно із законодавством. Крім того, згідно зі ст. 4 п. 9, керівник ВЦА залучає на договірних засадах бюджетні кошти на будівництво, ремонт і утримання об'єктів соціальної та виробничої інфраструктури.

Згідно укладено договору ТОВ "ОЛВІСТ-ЛТД" повинно було провести роботи з покрівлі, заміни віконних та дверних блоків у житловому будинку № 17 по вул. Театральна селище Новотошківське Попаснянського району Луганської області. Загальна сума укладеного договору складала 719118,95 гривні.

Читайте також: У МВС треба змінювати зміст, а не фасад – Найем
 
За інформацією мешканців с. Новотошківське, у період з квітня по вересень 2015 року, будівельні роботи щодо покрівлі будівлі житлового будинку по вул. Театральна, 17 здійснювались мешканцями будинку самостійно, з використанням будівельних матеріалів, які надходили від Представництва Норвезької ради у справах біженців України.

Примітно, що роботи по заміні віконних та дверних блоків у будинку № 17 села. Новотошківське, які повинні були виконуватись відповідно договору на виконання робіт № 33 від 19.11.2015 року, у грудні 2015 року виконані не були. Віконні та дверні блоки були завезені до селища Новотошківське лише 29.12.2015 року, тобто після підписання акту виконаних робіт.

Попри це, відповідно до фінансово-господарських документів, укладених службовими особами військово-цивільної адміністрації селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району Луганської області, ТОВ "ОЛВІСТ-ЛТД", а саме: договорів № 23/11-6 та № 33, дефектного акту, довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати, актів приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2015 року, який підписано 04.12.2015 року, та інших документів, на розрахунковий рахунок ТОВ "ОЛВІСТ-ЛТД" було перераховано кошти у сумі 719118, 95 грн.

Крім того, 19.11.2015 року між військово-цивільною адміністрацією селища Новотошківське та с. Жолобок Попаснянського району Луганської області, в особі керівника Шакуна С.В. та ТОВ "Лугбудтехнагляд". було укладено договір № 23/11-6, відповідно до якого ТОВ "Лугбудтехнагляд" мало здійснювати технічний нагляд за виконанням робіт по обєкту "Капітальний ремонт житлового будинку по вул. Театральна, 17 в селищі Новотошківське Попаснянського району Луганської області".

Читайте також: Нова влада почала зміни не з того. Чому економічна свобода – основа держави

Вартість вказаних робіт за договором становила 11811, 40 гривень.

За проведення технічного нагляду за ходом та результатами ремонту у житловому будинку № 17 по вул. Театральна селища Новотошківське Попаснянського району Луганської області на розрахунковий рахунок ТОВ "Лугбудтехнагляд" було перераховано кошти у сумі 11811, 40 грн.
 
15 грудня 2017 року я отримав листа за №С-50 за підписом начальника департаменту захисту економіки Управління захисту економіки в Луганській області полковника поліції О. Камишанського, в якому йшлося про наступне: "СУ ГУНП в Луганській області за фактами вказаними у зверненні здійснюється досудове розслідування за матеріалами кримінального провадження №1201510000000288 від 25.12.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України. За матеріалами вказаного кримінального провадження досудове розслідування триває до теперішнього часу".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Дмитро СНЄГИРЬОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини