В Японії голкіпер за півтори хвилини пропустив два голи з чужої половини поля

1844 0

Футбол

У матчі чемпіонату Японії "Монтедіо Ямагата" – "Ехіме" воротар гостей за півтори хвилини пропустив два голи з чужої половини поля.

На 61-й хвилині при рахунку 1:0 воротар Масахиро Окамото задалеко вийшов з воріт, чим скористався Шун Накамура, який ударом зі своєї половини поля подвоїв перевагу господарів.

Минуло лише півтори хвилини, як голкіпер знову припустився жахливої помилки: Тацухиро Сакамото пробив з тієї ж точки, що і у попередньому епізоді його партнер, і також покарав любителя вийти з воріт.

Матч у підсумку завершився перемогою "Монтедіо Ямагати" з рахунком 3:0.