MENU

Законопроект, який на таємному засіданні ухвалив аграрний комітет, пропонує найгірший варіант продажу землі – екснардеп

652 0

Ініціатива Президента винести питання продажу землі іноземцям на референдум – сильний інформаційний крок. Так само як і обіцянка ухвалити нарешті закон про референдуми.

Проте, в питанні продажу землі цей крок стане лише інформаційним прикриттям операції по розпродажу землі – найбільшій "чорній пятниці" у світі.

Законопроект, який будуть приймати, і який на таємному засіданні ухвалив аграрний комітет – пропонує найгірший варіант продажу землі. Найгірший для безпеки української держави, проте оптимальний для міжнародних холдингів.

Читайте також: Тимошенко: Дозвіл іноземцям купувати українську землю означатиме новітню колонізацію України. ВІДЕО

Земля буде в два кроки продаватися їм через викуп корпоративних прав українських компаній або інші прості схеми.

Публічна дискусія тому і не допускається, що є досить багато інших успішних моделей запровадження ринку землі – з обовязковими зобовязаннями по цільовому призначенню, Державним земельним банком, реальній забороні для іноземних компаній і бенефіціарів, дотаціями на вирощування культур з високою доданою вартістю чи розвиток тваринництва.

Читайте також: Рынок земли гипотетически можно было бы открыть после того, как Украина обгонит в своем экономическом развитии другие страны

Проте, ці моделі занадто вигідні для українського аграрного сектору і національних інтересів...

Ну і варто нагадати, що основний лот на розпродажу – 10 млн. га нерозпайованих земель, які знаходяться у власності держави. А розмови про бідних бабусь, які мріють нарешті продати свій пай – лише відволікання уваги.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ігор ПОПОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини