MENU

Uber втратив ліцензію в Лондоні: близько 45 тисяч водіїв можуть залишитися без роботи

1048 0

Uber, Лондон, робота, водії, ліцензія

Сервіс таксі Uber не отримає нову ліцензію на роботу в Лондоні.

Про це повідомляє ВВС.

Читайте також: "Убер-президент": Зеленский записал новый монолог в Tesla. ВИДЕО

Транспортний регулятор британської столиці заявив, що додаток для таксі не є "придатним та належним" як власник ліцензії, попри те, що він вніс ряд позитивних змін у свою діяльність.

Хелен Чапман, директор з питань ліцензування, регулювання та стягнення плати в регуляторі зазначив: "Як регулятор приватних служб прокату в Лондоні, ми зобов’язані сьогодні ухвалити таке рішення щодо Uber. Безпека – це наш абсолютний верх пріоритет. Хоча ми визнаємо, що компанія Uber внесла поліпшення, неприпустимо, щоб Uber дозволив пасажирам потрапляти в таксі з водіями, які потенційно не мають ліцензії та страхування".

Тепер в Uber є 21 день для оскарження рішення про позбавлення ліцензії й він може продовжувати діяти протягом цього періоду.

Як пише ВВС, у Лондоні водіями Uber працюють близько 45 тисяч людей, і якщо ліцензію сервісу остаточно скасують, усі вони можуть втратити роботу.

Uber стикається з опором з боку регуляторів і традиційних служб таксі в низці країн. Спочатку компанія втратила ліцензію в Лондоні у 2017 році через проблеми безпеки. Тоді регулятор відмовився від поновлення ліцензії Uber на підставі "наслідків для громадської безпеки та безпеки".

Проблеми полягали у підході Uber до проведення попередньої перевірки водіїв та повідомленнях про серйозні кримінальні правопорушення.

Читайте також: "Автобусы в Одессу намного лучше, чем автобусы между американскими городами". Несколько наблюдений из США

Іншим фактором стало використання секретного програмного забезпечення під назвою Greyball, яке може бути використане для блокування регуляторів від моніторингу додатка. Водночас Uber відкинув твердження регулятора, що це загрожує суспільній безпеці, і заявив, що Greyball ніколи не використовувався у Великій Британії для цілей, про які кажуть у регуляторі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Громадське


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини