Справи Майдану – це має бути головна новина для українців
Фото – Олександр Щербаков
Вже 6 днів зупинено слідства в справах Майдану. Побиття студентів у листопаді, штурм Майдану в грудні, вбивства правоохоронцями і тітушками учасників Революції Гідності в січні та лютому – все це тепер просто нікому розслідувати. Бо справи Майдану передали від Генпрокуратури до ДБР, але не перевели туди слідчих, які займалися цими справами.
Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська голодує вже 6-й день з вимогою скликати позачергове засідання Верховної Ради, щоб прийняти необхідні правки в закон і розблокувати слідство.
Новина-шок. Новина, яка мала би стати головною темою всіх обговорень в ЗМІ та соціальних мережах. Але поки це зовсім не так. Більшість ЗМІ все ще дають публікації по темі, але вже як пересічні маловажливі новини. Активісти і небайдужі громадяни все ще постять в Facebook, але це вже не головна тема для обговорень.
Читайте також: "Іронія – зброя слабких". Україна відзначає День Гідності та Свободи
Окремі депутати все ще якось коментують ситуацію, але монобільшість в цілому просто не помічає проблему і не збирається на позачергове засідання. Найстрашніше, що може відбутися – це коли самому суспільству стає байдуже на злочини, здійснені проти нього.
Та я відмовляюся вірити, що українцям байдуже на покарання злочинців, які вбили сотню героїв на вулицях Києва. Я не хочу вірити, що суспільство не розуміє, що якщо зараз організатори і виконавці вбивств майданівців уникнуть відповідальності, то повторення цієї трагедії – лише питання часу. Я не готовий визнати, що новообрані депутати розвалять найважливіше розслідування в історії країни лише тому, що їм лінь зайвий раз вийти на роботу.
Читайте також: "Майдан, що змінив нас назавжди": День Гідності та Свободи у соцмережах
Кілька днів тому в моїй стрічці новин публікувалися тисячі фото часів Революції Гідності. Прийшов час, коли всі соціальні мережі повинна заповнити вимога до депутатів провести позачергове засідання парламенту і відновити слідство по справам Майдану. Бо пам’ять важлива. Але справжня повага до загиблих – домогтись покарання їх вбивць.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки