Українка завоювала срібло у спринті на Кубку Альп

376 0

Рассказова

З 5 по 8 грудня 2019 року в австрійському Обертілліахе проходить перший етап Кубка Альп з біатлону.

21-річна українська біатлоністка Анастасія Рассказова в спринтерській гонці, що відбулася 7 грудня, посіла друге місце серед юніорок. Спортсменка допустила один промах у стрільбі лежачи. Перемогу святкувала швейцарка Емі Басерга, що обійшлася без промахів і випередила Настю на 45 секунд. Замкнула призову трійку ще одна біатлоністка з Швейцарії - Леа Майер.

Крім Рассказова, в гонці взяли участь ще 7 українських юніорок, а також Юлія Городна серед дівчат - вона стала 12-ою в своїй категорії.