MENU

Драні дивани та нестача розеток: "підвищений комфорт" на столичному вокзалі виглядає як нічліжка для бомжів. ФОТО

1093 0

Підвищений комфорт на драних диванах.

Що б ви розуміли, ось так виглядає зал очікування "підвищеного комфорту" на залізничному вокзалі Київ-Пасажирський.

Дві невеличкі кімнати з подертими диванами. При цьому розетки,  щоб зарядити телефон є далеко не біля кожного дивану. Тож людям доводиться підключати свої телефони там де вони є та лишати фактично без нагляду.

Вартість відпочинку в таких "комфортних" умовах – 150 грн.

До речі, раніше (років вісім тому) зал очікування підвищеного комфорту був в іншому місці. Це була велика кімната з високими потолками та досить широкими проміжками між цими ж самими диванчиками. Тобто його відвідувачі не сиділи один у одного на голові як зараз.

Читайте також: Ринок біля столичного вокзалу: здається, в цих кіосках досі ще приймають купони. ФОТО

За моїми підрахунками одночасно зі мною в цих двох кімнатах знаходилось близько 25 людей. Тобто лише вони сплатили за відпочинок 3750 грн. Ну а враховуючи динаміку, я думаю, що за добу виручка від експлуатації цього залу складає щонайменше 10-15 тис.грн., або більше 4 млн.грн на рік.

І, чесно кажучи, мені не зрозуміло чому Укрзалізниця  Ukrzaliznytsia за останні 10 років не спромоглася ані замінити ці дивани (а їм щонайменше 10-12 років), ані облаштувати розетки. Я вже мовчу про те, що не зрозуміло, чому "підвищений комфорт", в розумінні керівництва Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia, виглядає як нічліжка для бомжів.

Ну і щоб "двічі не вставати".

Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia поясніть мені будь ласка, накой чорт ви повісили таблички із сторонами світу, якщо при оголошенні прибуття потягу ви все одно не називаєте з якої сторони нумерація вагонів?

Окремо потішив потяг Київ-Чернівці. Діряві вікна, з яких немилосердно дме, під полицями, де пасажири мають складати свої речі, якісь мішки із ганчір'ям, штори на вікнах, що падають пасажирам на голову, волога постіль та подушки з маррацом, які, вочевидь, були куплені ще при Брежнєві. От ковдри нові. За ковдри жодного поганого слова не скажу. Але поясніть, як ви можете вести мову про підвищення цін на перевезення пасажирів, коли вагони виглядають як якісь бидловозки, а не як їм личить?

Читайте також: Надеюсь, что когда-нибудь киевский вокзал встретит меня приятными запахами, а не застарелой вонью, – Береза

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр ЗАРАЙСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини