MENU

Європейський суд заборонив реєструвати листок марихуани в якості торгової марки ЄС

118 0

Європейський суд, заборона, ЄС, торгова марка

Графічне зображення листка марихуани не може, відповідно до чинного законодавства, бути зареєстрованим як торгова марка ЄС.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на рішення Суду ЄС.

Читайте також: Россия вызывает посла ФРГ для ответа на высылку дипломатов

Італійська компанія Santa Conte (Неаполь) у 2016 році подала заявку на реєстрацію в якості торгової марки ЄС фігуративного знака CANNABIS STORE AMSTERDAM у відомство ЄС щодо інтелектуальної власності (EUIPO)

Відомство відхилило це прохання на підставі конфлікту з громадським порядком. Santa Conte оскаржила це рішення в суді ЄС.

Однак суд прийняв сторону EUIPO, погодившись з аргументами відомства.

Суд вважає, що EUIPO мала повне право вважати, що стилізоване зображення листка канабісу є символом, використовуваним у медіа для марихуани і що слово "Амстердам" відноситься до того факту, що в місті Амстердам є пункти продажу наркотику, отриманого з канабісу, у зв'язку з тим, що продаж канабісу допускається, при певних умовах, в Нідерландах.

Крім того, наявність слова store у назві торгової марки, на думку суду, надсилає споживачеві сигнал, що у цьому закладі він може очікувати на наявність наркотичних речовин на продаж.

Читайте також: В Британии начались досрочные выборы, которые решат судьбу Brexit

Суд, визнаючи, що конопля не розглядається як наркотична речовина нижче певного порогу тетрагідроканнабінолу прийшов до висновку, що поєднання різних елементів у пропонованій торговій марці привертає увагу споживачів, які не обов'язково мають точні наукові або технічні знання про канабіс як наркотичну речовину, яке є незаконним у багатьох країнах ЄС.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Європейська правда


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини