MENU

Бюджет України – це традиційно бездонна діжка для певних персонажів. Гребіть, поки є можливість

1025 0

Виконувач обов'язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і ще п'ять його співробітників перед звільненням виплатили собі матеріальну допомогу в розмірі від 100 до 180 тисяч гривень, про це повідомила в.о. керівника НАЗК Наталія Новак.

"Коли я прийшла в НАЗК, керівництво самоліквідувалося, там уже нікого не було. Усі вони звільнилися, забрали трудові книжки, виплатили собі матеріальну допомогу "на соціально-економічні потреби", – заявила чиновниця.

Як красиво: "на соціально-економічні потреби"... Дуже поетично сформульовано.

Читайте також: Перезавантаження НАЗК: нарешті, але є нюанси

Насправді, це ж не вперше. Цю милу, добру передріздвяну традицію виймати пачками грозі з бюджету започатковано з першого дня роботи НАЗК. Ще тоді, коли ним "керувала" пані Наталія Корчак (насправді, я думаю, керівництво НАЗК знаходилось в іншому кабінеті).

Бонуси виписували у таких кількостях, що вивозити з бухгалтерії їх доводилось, думаю, тачками. А що, все зрозуміло – дуже добре попрацювали, заслужили. Принаймні, так вони вважають.

Спочатку кілька років країна спостерігала за імітацією запуску автоматизованої перевірки декларацій. Потім всі зацікавлені спостерігачі й експерти, здається, плюнули й розтерли. Й забули про цей ганебний 1% "перевірених" декларацій.

Читайте також: НАЗК: 5 проблем, які має вирішити перезапуск провального органу

Пам`ятаю, як під час одного з ефірів високопосадовці НАЗК (це вже коли "рулив" Олександр Мангул), кинули на амбразуру якогось хлопчика з прес-служби. Останній мучився, щось, даруйте, мукав в ефірі, не відповідаючи на жодне питання.

Мене ця імітація так вивела з рівноваги, що я запитав, яку зарплату отримує цей прес-секретар. Керівництво НАЗК тоді образилось. Не знаю, – колективно, чи персонально. Й пообіцяли, що більше з нашою редакцією не співпрацюють. Але бабки собі встигли виписати. Останнім розчерком пера. А чом би й ні – бюджет України – це традиційно бездонна діжка для подібних персонажів. Гребіть, поки є можливість.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Дмитро ТУЗОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини