MENU

"За мир у всьому світі". Чому звернення президента правильне, але порожнє

860 2

У тій концепції, яку запропонував у новорічному зверненні президент Зеленський (неважливо, який пам'ятник, неважливо, яка вулиця і т.п.), є один суттєвий недолік. Вона не працює.

Тобто, я можу зрозуміти логіку тих людей, які хочуть, щоб так було. Але так не буває. Це факт, який можна тільки прийняти та змиритися з ним.

Читайте також: Остап Дроздов: Я більш ніж задоволений новорічною промовою 42-річного організму, який відкрито назвав сам себе ворогом українства

Людина розумна тим і відрізняється від інших біологічних організмів, що їй завжди було не все одно. Для мавпи пам'ятник чи колір шматка тканини (прапору) не має значення, а для людини має. Можна з цього приводу засмучуватися або злитися, але що з того? Такими нас створила природа. Так було з тих пір, як людина взагалі з'явилася на землі, і так буде ще дуже-дуже довго. Українці не якийсь унікальний народ в цьому плані.

Читайте також: "Наївна гра у "ми всє за мір" – це прикрий Ваш суїцид": Яніна Соколова прокоментувала звернення Зеленського

У нас все, як у всіх. І сподіватися на те, що американцям або росіянам буде не все одно, які у них стоять пам'ятники, а людям в Україні буде без різниці, щонайменше наївно.

Слова, що були сказані президентом, можливо красиві, але вони відірвані від реальності. Це як тост "За мир у всьому світі". По суті правильно, але порожньо.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Денис КАЗАНСКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини