MENU

Махінації у Міністерстві культури, молоді та спорту: як насправді обирають Голову Держслужби з питань етнополітики та свободи совісті та при чому тут Андрій Юраш?

377 0

Андрій ЮрашАндрій Юраш

Переглядаючи матеріал пана Дмитра Горєвого "Конкурс без конкурсу: як призначають на державні посади "своїх людей", оприлюднений на сайті Lb.ua, ми зрозуміли, що теж маємо декілька речей, про які хотілося б розповісти, пише телеграм канал Churcher, передають Vesti.ua.

Пан Горєвой розповідає про те, як ОП просовує своїх кандидатів на посаду глави Держкіно та глави Держетнополітики. 

Не будемо заперечувати, бо такий факт в принципі виглядає на реальний. Просто кіно залишимо тим, хто на цьому знається, а розповімо про те на чому знаємося самі – релігія та етнополітика.

Чи Ви пам’ятаєте наш пост про родину пана Юраша? Було цікаво, правда?

Дуже креативна родина, члени якої мають різноманітні хобі. Тому особливо незрозуміло, чому Андрій Юраш планує очолити цю службу, використовуючи старі методи звичайного тиску.

Churcher відомо, що Андрій Юраш долучив до своєї "виборчої компанії" членів Експертної Ради з питань етнополітики, які написали кулуарне звернення до Голови Національного агентства України з питань держслужби Олександра Євгеновича Стародубцева. В ньому вони та "представники низки ЗМІ" просять забезпечити можливість бути присутніми в якості спостерігачів під час проведення етапу співбесід з кандидатами. Викликано це тим, що попередній конкурс, за їхньою думкою, був зірваний та дискредитований. Саме тому вони мають "зупинити маніпуляції", спостерігаючи за процесом проведення співбесід. Підписали це звернення дві особи: доктор історичних наук і голова Експертної ради Володимир Євтух та доктор філософських наук, заступник голови цієї Експертної ради Віктор Бондаренко.

І все було б добре, якщо б не одна маленька, але дуже важлива деталь: пані Лариса Владиченко є заступницею Андрія Юраша. А це означає, що усі її прохання підтримати Юраша, які, за інформацією нашого джерела, вона розсилала до членів Експертної ради ще напередодні Нового Року – виглядають, м’яко кажучи, нещирими.

Читайте також: Філарет відкликав підпис під рішенням Об'єднавчого собору 2018. ДОКУМЕНТ

До речі, ми вже про це писали ще 30 грудня. Що робити з цією інформацією? Най кожен вирішує самостійно. Але зрозуміло одне – люди, які фактично репрезентують команду Порошенка та беруть участь у війні ПЦУ з Філаретом, намагаються залишитися при владі.

Ще раз. Держслужбовці з МКМС, які всіляко втручаються в церковну боротьбу та підтримують лише одну сторону релігійного конфлікту, не залишаючись нейтральними, намагаються зберегти владу. Зберегти владу, тиснучи на Експертну раду.

Цікаво, не знаходите?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Vesti.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини