Три удари – три голи. Хет-трик Холанда за 23 хвилини шокував Бундеслігу

1532 0

Три удари – три голи. Хет-трик Холанда за 23 хвилини шокував Бундеслігу. ВІДЕО

Норвезький футболіст вийшов на заміну в другому таймі і завоював чемпіонат Німеччини.

Новачок "Боруссії" Ерлінг Холанд тріумфально дебютував у складі дортмундського клубу в рамках чемпіонату Німеччини.

У матчі 18-го туру Бундесліги проти "Аугсбурга" 19-річний футболіст вийшов на заміну за рахунку 1:3 на 56-й хвилині і всього за 23 хвилини оформив хет-трик.

Голи Холанда можна подивитись тут.

Але навіть це не допомогло йому стати найкращим гравцем матчу за версією Whoscored. Авторитетний портал нагородив норвежця оцінкою 8.89, в той час як Джейдон Санчо отримав 9.02.

Холанд став лише другим футболістом в історії "Боруссії", який в дебютному матчі відзначився трьома забитими м'ячами. Раніше це унікальне досягнення належало П'єру-Емеріку Обамеянгу (10 серпня 2013 року).

Всього в історії чемпіонату Німеччини три голи в своєму першому матчі забивали шість футболістів, Холанд став сьомим.

Хет-трики в дебютних матчах для норвезького тінейджера стають дійсністю. У першому матчі Ліги чемпіонів у складі "РБ Зальцбург" Холанд відвантажив три голи бельгійському "Генку".

Успіхи Ерлінга вже встиг оцінити навіть Гарі Лінекер. "Екстраординарно", – написав у "Твіттері" легендарний форвард, а нині телеексперт.

Erling Haaland came on in the 56th minute for his @BlackYellow debut. They were 3-1 down. 23 minutes later he scored his 3rd goal and it’s now 5-3. Extraordinary.