MENU

Остап Дроздов: Наші людиська, присаджені на все рускомірне, мають розуміти, що їхня шкідлива звичка має ще й економічний аспект

1062 2

Остап ДроздовОстап Дроздов

Історія про двох дівчат, які пішли в глупу ніч із маршрутки на знак протесту проти російського продукту в салоні, – це історія не стільки про водія чи правила перевезень, скільки про наше рідне, місцеве, дорогеньке бидло, яке їхало того вечора до Києва з Луцька.

Мене не полишає думка про те, чому на весь салон не знайшлося жодної людини, яка не стала б на сторону дівчат, що поверталися з похорону хлопця, який життя своє поклав за право бидла бути бидлом.

Читайте також: Водія, який висадив на трасі волонтерку через зауваження про російський серіал, у Києві зустрічав обурений натовп небайдужих. ФОТО

Аби всоте не повторювати все те очевидне, що проситься на язик стосовно цього інциденту, я маю конструктивну пропозицію, як по всій країні можна давати собі раду з росмовним продуктом. Звісно, не при цій владі. Але нехай цю ідею беруть на щит усі політичні сили, які претендують на захист українців в Україні.

Акциз. Ось що я би ввів.

Не лише алкоголь, не лише тютюн убиває – російське також убиває. І тому, на мій погляд, варто було б на державному рівні запровадити акциз на будь-який російськомовний товар.

На виході отримаємо ситуацію, коли вся україномовна продукція буде у півтора-два рази дешевшою за російськомовну.

Підходиш до стелажа в книгарні і бачиш, що книга російською – удвічі дорожча. Підходиш до кіоску і бачиш, що журнал, газета чи календарик російською – удвічі дорожчі.

Підходиш до дисків із музикою і бачиш, що виконавці російською – удвічі дорожчі. І так в абсолютно всіх сферах.

Читайте також: "Слуга" звинуватив волонтерку й аеророзвідницю в "утисках російської мови" за прохання вимкнути російський серіал в автобусі

Україномовний продукт (будь-який) хай би став доступнішим і вигіднішим. А надходження від акцизу цільово спрямовувати на розвиток україномовного контенту в цій країні.

В умовах російсько-української війни, я вважаю, все російське є не менш шкідливим, аніж алкоголь і тютюн. Право себе отруювати – невід’ємне, але дороге.

Наші людиська, присаджені на все рускомірне, мають розуміти, що їхня шкідлива звичка має ще й економічний аспект.

Тож акциз на всі росмовні продукти я б розцінював як прямий протекціонізм українського інтересу. Хочуть споживати ворожомовну продукцію – хай розкошеляться.

Забороняти ніхто не стане. А от обкласти немалим акцизом – чому ні?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Остап ДРОЗДОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини