MENU

Зекономіка має бути зекономною: брежнєвський заповіт стає дороговказом для влади

902 2


Прем'єр-міністр Олексій Гончарук і президент Володимир Зеленський

Ще про платню за доставку газу.

Ось офіційне пояснення:

"Оператор ГРМ несе витрати на підтримку для клієнта технічної можливості в будь-який час використовувати газ (незалежно від того, чи користується клієнт газом, чи ні). Тому рахунки з платою за доставку формують незалежно від поточних обсягів споживання газу: при нульовому споживанні газу плату розраховують виходячи з планових обсягів споживання."

Читайте також: Абонплата за газ: як зміниться вартість "блакитного" палива і чому дві платіжки

Тобто: якщо ви спожили нуль, платите за доставку стільки, скільки мали би заплатити, якби споживали стільки, скільки для вас держава "запланувала".

Повангую, що наступним кроком люди, які не користуються централізованим постачанням гарячої води, бо мають бойлер, стануть отримувати платіжки за доставку гарячої води, якою вони "могли б" користуватися... якби користувалися. Знов-таки, "виходячи із планових обсягів споживання".

Читайте також: Гончарук дав газовий майстер-клас із поповнення державної скарбниці

А ще всі платитимуть за доставку сигналу 4G, яким вони вони "могли б" користуватися, якби мали смартфон 4G (адже оператор "несе витрати на підтримку для клієнта технічної можливості в будь-який час використовувати" мобільні мережі "незалежно від того, чи користується клієнт" ними, чи ні!).

На жаль, не жарт.

"Экономика должна быть экономной – таково требование времени" – таке враження, що цей заповіт Леоніда Ілліча (1981, промова на XXVI з'їзді КПРС) для "зевлади" став просто-таки дороговказом.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ПАНИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини