MENU

У "Нафтогазі" запропонували відмовитися від вимірювання газу в кубометрах

1214 3

Проблема "теплових коефіцієнтів": у "Нафтогазі" запропонували не вимірювати газ в кубометрах

Глава правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв запропонував припинити вимір обсягів спожитого газу в кубометрах і перейти на кілокалорії, як це відбувається у всьому цивілізованому світі.

Про це топ-менеджер повідомив в інтерв'ю одному з українських телеканалів, передає пресслужба компанії.

"Перехід на енергетичні одиниці виміру газу як в Європі – тобто вимірювати споживання газу не в кубах, а в кілокалоріях та встановлення лічильників допоможе, по-перше, зменшити суми у платіжках, а, по-друге, зняти з дискусії необґрунтовані підозри щодо якості газу",  – переконані в компанії.

Читайте також: Олексій Кучеренко: На гроші, які зникли в "Нафтогазі", можна було утеплити 85 відсотків наших будинків

На думку Коболєва, перехід на таку систему вимірювання повинен вирішити проблему донарахування "теплових коефіцієнтів" облгазами.

Також глава правління "Нафтогазу" закликав уряд ввести відкритий ринок газу для населення і забезпечити конкуренцію за споживачів.

"Важливо зробити дві речі: дозволити вільну зміну постачальника для населення і заборонити облгазам відключати населення, незалежно від того, що відбувається з їх постачальником газу. Зараз, щоб змінити постачальника, споживач має витратити 100 днів і це не означає, що процес закінчиться успішно", – зазначив Коболєв.

Читайте також: Питання тарифоутворення: Всі імітують бурхливу діяльність, а проблема тільки накопичується і ніхто не хоче сказати правду – експерт

"Треба впорядкувати питання газових мереж, побудованих за кошти приватних осіб, громад, муніципалітетів. Потрібно підняти це питання і включити компенсацію тим, хто їх будував. Але облгази користуються також державним майном і за нього нічого не сплачують державі. Це ж наші з вами гроші, майно, яке коштує десятки, сотні мільярдів гривень, а за їх використання ніхто нічого не сплачує", – додав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини