MENU

Згуртованість українців не витримала випробування коронавірусом

876 9

Колись моя знайома, повідомила в колективі, що в неї рак. Рано виявили, то ж хороші шанси одужати, але треба поїхати на лікування. Знаєте, що зробив дружній колектив?

Позвав батюшку освятить офіс з полудохлою геранью, змусив прибиральницю вимити приміщення з хлоркою і пішов до директора вимагать звільнення, бо ж "ніхто не зна од чого воно", "кума казала, шо воно заразне" і "а чо вона лиса оце на роботу ходитиме".

Хороший колектив, дружній, добрий, набожний, в перервах дивились "Жді мєня" і плакали.

Читайте також: Новий китайський коронавірус менш смертельний, ніж інші – ВООЗ

Інша моя знайома отримувала інсулін. Про це дізналась свекруха. І думаєте вона сказала, "от харашо, держава піклується про тебе"? Хрін там, вона влаштувала скандал, бо "ви собі понажираєте діабетів, а государство платить должно, а старікам валідол даже не видає".

В школі традиційна епідемія педикульозу. Із року в рік, медсестра пише "шановні батьки, поясніть дітям правила особистої гігієни. Ретельно перевіряйте і вчасно обробляйте голови". Батьківська спільнота пропонувала вже купить оптом відро якоїсь ху*ти і всіх обработать превентівно і насільно, обработать все хлоркой, вигнать із школи злочинного разнощіка і отдать під суд батьків, лічно провірять дітям голови на вході в школу, покаятися.

Читайте також: Олена Білозерська: З таким населенням нам війну не виграти

Недавно моя приятелька попросила порадити лікаря. В коментах, їй радили покаятися, помолитися, убитися, не позориться, завалить ї*ало бо не тіки їй тяжело, а ще енергетика, гомеопата, езотерика, колдунью і настойку на котячих хвостах.

Я не дивуюсь сьогодні. Нам всім піз*єц. Но не січас.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Татуся БО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини