MENU

Волошина: Протести проти розміщення евакуйованих є наслідком багатоденної істерії, яка має як зачинщиків, так і чітко структурований сценарій

1026 0

Волошина: Протести проти розміщення евакуйованих в тому, чи іншому місті є наслідком багатоденної істерії, яка має як зачинщиків так і чітко структурований сценарійСанжари. Зустріч з головою Полтавської обласної державної адміністрації. Фото – Олег Синєгубов

Протести проти розміщення евакуйованих в тому, чи іншому місті є наслідком багатоденної істерії, яка має як зачинщиків так і чітко структурований сценарій.

1. Довгий час українцям бомбардують мізки розповідями про новий невідомий вірус, від якого нема спасіння. Ця тема перекриває у випусках новин всі інші події. При цьому українців не вивозять з Китаю, хоча інші країни вже давно вивезли своїх громадян.

2. Про те, що до хворих та злиденним потрібно проявити людяність, потрібно мати гідність, говорить Арсен Аваков в етері програми, присв‘яченої ініціативі влади про спільні патрулі з "представниками військових ОРДЛО". Використання теми вірусу, мовляв "негідні українці" реагують неадекватно, почала влада. Щоб прикрити свої власні прорахунки та недбальство почала саме діюча влада.

Читайте також: Портников: Дурість – це те, що характеризує дії влади

3. Доходить до того, що під час брифінгу про ітогах екстреного засідання РНБО, президент основну частину своїй промови приділяє не наступу росіян на позиції українських військових, а саме короновірусу. Тим самим політик, який має на сьогоднішній день найбільший рейтинг довіри в країні дає зрозуміти, що хвороба небезпечніша за війну, обстріли і загибель під бомбами. Він навіть сварить політичних опонентів та погрожує розмістити евакуйованих у них дома.

Тож виступ Зеленського тільки закріплює асоціацію "розміщення – небезпека – смерть".

4. Коли евакуація з зони епідемії починається, людей везуть не в спеціально облаштовані бокси, інфекційні віддділення, не в Феофанію врешті-решт, а по селах на бази відпочинку, де зазвичай в обслузі підв‘язується пів села місцевих. Вони-то достаменно знають, що в разі чого, запобігти розповсюдженню хвороби нема ніякої можливості. Що це все заклади відпочинку, а не пристосовані для карантину приміщення.

Читайте також: "Люди пригнічені": стало відомо, як відреагували на протести евакуйовані з Китаю українці

І тут питання – чому раптом всі кинулися говорити про "дикунів", що блокують дороги? Може варто поговорити про дикунів, що не вміють реагувати на кризу?

Ба більше використовують кризу і скрутні обставини, в яких опинилися їх співвітчизники, щоб прикрити власні дії по домовленостях щодо "примирення", та для боротьби з політичними опонентами.

Може варто вже нарешті почати задавати питання про дії влади, які призвели до такого ефекту?

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Лариса ВОЛОШИНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини