MENU

"ОККО Group" забезпечить аграріїв добривами і паливом для посівної кампанії

111 0

трактор земля посівна

"ОККО Group" інвестує в сільське господарство. Компанія надає агровиробникам паливо та мінеральні добрива під майбутній урожай, а це приблизно 50% у собівартості всіх польових робіт. 

Напередодні посівної кампанії головною проблемою для багатьох сільськогосподарських виробників залишається відсутність доступного фінансового ресурсу. Незважаючи на різні державні програми підтримки сільськогосподарської галузі, кредити досі залишаються малодоступним інструментом для бізнесу, повідомляють Українські новини.

"OKKO Group" працює з аграріями за форвардними контрактами. Укладення таких контрактів дає можливість аграріям захистити себе від цінових ризиків і позбавляє від необхідності одноразового акумулювання значних коштів для закупівлі пального і агрохімії під посівну.

Форвардна програма "OKKO Group" – це комплексний продукт, що дозволяє агровиробникам отримати в потрібний момент паливо від мережі "ОККО", мінеральні добрива, природний газ, електроенергію і "живі" гроші. І при цьому розрахуватися за них вже після збору врожаю вирощеними культурами. "OKKO Group" однією з перших в Україні почала пропонувати аграріям паливо, добрива і гроші на умовах аграрних розписок. 

Читайте також: В "Слузі народу" назвали очікувані ціни за гектар землі. ВІДЕО

"Ми живемо у великій аграрній країні з потужним потенціалом. Тому агропромисловий комплекс в Україні зараз є надзвичайно цікавим напрямком для розвитку бізнесу та інвестування. Наш холдинг – OKKO Group – і раніше працював в аграрній сфері, в його склад входить, наприклад, концерн "Хлібпром", який володіє низкою хлібопекарських та борошномельних підприємств в Україні. Ми поставляємо паливно-мастильні матеріали за прямими контрактами багатьом сільгосппідприємствам. Ми постійно розширюємо агронапрямок групи, оскільки наша мета – комплексно задовольнити нагальні потреби агробізнесу, а саме – забезпечити їх високоякісним паливом, мінеральними добривами, природним газом», – розповідає генеральний директор агронапрямку "OKKO Group" Олександр Ніколенко.

У перший рік роботи форвардної програми холдингу надійшло 96 заявок, сьогодні компанія має вже 400 заявок. Загальна вартість всіх заявок за форвардними договорами за час роботи цього напрямку склала 5 млрд грн.

Однією з важливих переваг партнери "ОККО Group" називають гнучкість форвардної програми.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ukranews


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини