MENU

Маніяк Сурков не приховує Путінових намірів зґвалтувати Україну

1095 1


Владислав Сурков

Головна теза в першому інтерв'ю, яке Путінів поплічник Владислав Сурков дав після свого відходу з адміністрації президента Росії – "примус силою до братських відносин – єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку".

Простіше кажучи, Сурков визнає, що єдина можливість для Кремля приєднати до Росії українські території або зробити Україну країною-сателітом – це зґвалтування. Тому що це і є переклад зрозумілою мовою "примус силою до братських відносин". Коли "брат" силою домагається симпатії того, кого він вирішив зробити своїм "родичем". Або коли чоловік силою домагається інтимних відносин із дружиною. Все це – звичайне насильство, відповідні статті Кримінального кодексу.

Читайте також: Кремль дурить Зеленського грою в "яструбів" і "голубів" – Портников

Якби Сурков говорив не про держави, а про людей, він мав би вигляд звичайного маніяка, нахилами якого повинні займатися правоохоронці та психіатри. Але коли Сурков говорить про держави, тоді він – принаймні сам для себе – видається серйозним політичним діячем. А те, що рекомендації цього "політика" вже призвели до загибелі тисяч людей, до появи сотень тисяч біженців із окупованих територій, що людей заарештовують, катують і вже не теоретично, а практично ґвалтують у тюрмах Криму й Донбасу – це не дуже важливо ані для самого Суркова, ані для мільйонів його співвітчизників. Тому що "примус силою до братських відносин – єдиний метод".

Ми повинні точно розуміти, що є сусідами кримінального осередку, який прикидається державою тільки заради того, аби ґвалтувати й убивати – і не соромиться своїх кривавих інстинктів. Те, що говорить Сурков – це не переконання Суркова, Сурков узагалі не має ніяких переконань. Це – програма Путіна. Програма зґвалтування України.

Читайте також: Портников: Головна мета Путіна очевидна – "один народ", одна держава

А шляхи до цього насильства можуть бути різними. Може бути груба сила, прихильником якої є Сурков. Може бути обман, фахівцем у якому є Козак – для цього й хочуть використовувати "незвичайну легкість у думках" Володимира Зеленського, помічену російською делегацією в Парижі. А може бути й підкуп. Але в будь-якому із цих випадків зґвалтування не уникнути.

Уникнути зґвалтування можна тільки в тому разі, якщо об'єкт насильства пручається йому.

Висловлюючись словами пана Суркова, це "єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку. Не думаю, що буде винайдено якийсь інший".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини