MENU

Україна закупить неперевірені тест-системи на коронавірус російського походження, – екснардеп

582 0

Україна збирається тестувати українців на коронавірус Covid-2019 неперевіреними тест-системами, російського походження.

Про це повідомила екснардепка Олександра Устінова на своїй сторінці Facebook.

За її словами назва компанії, в якої збираються закуповувати тест-системи для українців, начебто українського походження. От тільки в рішенні РНБО навмисно зроблені помилки в назві компанії та прізвищі керівника.

Читайте також: "З метою зняття напруги у суспільстві". Громадські організації звернулися до президента та уряду через загрозу коронавірусу

Всі пропустили рішення РНБО по коронавірусу в Україні в якому чорним по білому написана назва компанії, в якої збираються закуповувати тест-системи для українців, начебто українського походження. От тільки в рішенні  РНБО навмисно зроблені помилки в назві компанії та прізвищі керівника, щоб ніхто не зміг знайти, хто це і де це.

Замість "ДіАген" – написали – "ДіОген", а замість ЯрИш – ЯрОш! Це було зроблено, щоб ніхто не зміг знайти компанію, яка буде виробляти начебто вітчизняні тест-системи для діагностики коронавірусу!

І зрозуміло чому, адже ця компанія має такий же стосунок до виробництва тест-систем, як я до космосу. Офіційне обличчя компанії – Олександр Коляда, лише ширма.

Компанією “ДіАген” володіє компанія “Редвуд ЛТД”, яка була створена декілька років тому.

Вона зареєстрована на підставну особу вірніше “довірену” особу – колишнього директора юридичного департаменту російської компанії "Євросеть" Тетяни Звездогляд. Зареєстровано це все в спальному районі м. Києва.

За моєю інформацією справжні бенефіціари з Російської Федерації вже з понеділка знаходяться в Україні, недаремно ж колишнього соратника Азарова – Олексія Соловйова призначили заступником секретаря РНБО, який зараз і займається цим питанням.

По лікарнях в регіонах вже пішов лист від компанії про готовність продавати тест-системи по 6 тис. грн. + реагенти російського походження "Реверта - L" і "РИБО-преп", виробництва компанії AmpliSens, РФ.

Але найгірше навіть не те, а що ці тест-системи взагалі не тестувалися на інфікованих пацієнтах, адже їх поки не виявлено, а закордонні партнери зразки для тестування поки не надали.

Отже, нам з вами зараз під виглядом українського виробника намагаються втюхати нікому невідомі та не протестовані системи російського походження, від компанії, яка ніколи таким не займалася і має російський слід. Втюхує нам це все – призначений новий заступник секретаря РНБО – Олексій Соловйов, якому колись Азаров особисто грамоти давав!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини