Україна здобула третю медаль на Чемпіонат Європи з біатлону

153 1

Чемпіонат Європи з біатлонуАнастасія Меркушина

Українці Анастасія Меркушина та Руслан Ткаленко виграли бронзову медаль у сингл-міксті на чемпіонаті Європи з біатлону в Раубічах (Білорусь).

Дует програв 11,8 секунди переможцями з Норвегії Кароліні Ердал і Ендре Стремсхайму, які показали результат 47.12,2, пише НВ.

Срібні нагороди дісталися представникам Німеччини Стефані Шерер і Юстусу Штрелову, які на 0,3 секунди випередили українців.

Результати гонки:

1. Каролін Ердал – Ендре Стремсхайм (Норвегія) – 47.12,2 (0+12)

2. Стефані Шерер – Юстус Штрелов (Німеччина) – 11,5 (0+5)

3. Анастасія Меркушина – Руслан Ткаленко (Україна) – 11,8 (0+7)

Зазначимо, що напередодні Олена Підгрушна посіла друге місце в суперспринті на чемпіонаті Європи. Дмитро Підручний посів третє місце в чоловічому суперспринті на чемпіонаті Європи.