Українець став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

241 0

Семен Новіков

Український борець Семен Новіков завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з греко-римскої боротьби, який відбувався в Римі.

У фінальному поєдинку у ваговій категорії до 87 кг Новіков переміг бронзового призера чемпіонату Європи-2017 та Європейський ігор-2019 угорця Віктора Лерінца, повідомляє НВ.

Фінальна сутичка завершилася пермогою українця з рахунком 7:1. Новіков вперше в кар'єрі став чемпіоном Європи.

На шляху до фіналу Новіков переміг іспанця Гарсією Фреснеду, турка Метехана Башара, а у півфіналі українець здолав росіянина Олександра Комарова.