MENU

Про турецьку "диктатуру"

1042 1

Турція, диктатура, коронавірус, Ердоган

Підпис: "Ей, корона вірус, якщо торкнешся бодай когось з наших чи додумаєшся заразити їх – отримаєш дубиною по голові".

Жарт на президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. Він скоріш за все сам посміється, якщо побачить. Нічого за це не буде ані карикатуристу, ані виданню, пише Цензор.Нет.

В лідера країни дуже добре з дотепністю. Це щоб зрозуміти про турецьку "диктатуру". З іншого боку, в Туреччині дійсно понад 14 тисяч справ за "оскорблєніє прєзідента", але зазвичай людей не саджають, а запрошують на допити і дізнаються, що змусило саме так казати про президента, бо це руйнує інституційну довіру до лідера, що його на чесних і визнаних опозицією жорстких виборах, обрала більшість країни.

Читайте також: Бои за доминирование над Идлибом: сирийские войска начали охоту за турецкими БПЛА

А серед тих журналістів, що сиділи або сидять, мабуть я буду дуже поганим колегою якщо скажу вголосз. Там було багато своїх Пиховшиків, Чаленко. Сидять вони не за журналістику по великому рахунку, а за навмисну і постійну, часом самостійну гру проти країни, держави заради тупо грошей.

Я чотири роки тому описував минуле деяких журналістів і журналісток, яких жалко за те, що сидять в камерах з поламаним душем.

Взагалі в'язниця, мабуть, найгірше зло, що вигадало людство для перевиховання. Втім ці люди мали стосунок до того, щоб відправляти в гірші в'язниці своїх конкурентів, наївних ідеалістів релігійного, курдського чи лівого толку.

Більшого писати не буду, дурень не зрозуміє, розумний не питатиме. Чи сидять і зараз невинуваті. очовидно, що є і такі, але будь ласка не наводте приклади газети Джумхуррієт. Колись вони дійсно були прогресивними.

Ще за наступника Ататюрка Іньоню, а зараз тупо беруть гроші з противників Ердогана, зокрема просувачі російський дискурс по Криму.

Освіта і широта погялдів провінційних турок не така як може мені хотіолося би навіть в деяких районах Стамбула. Але але і не так гірко як в нас.

Великий прошарок турків живе не гірше ніж в США чи західній Європі просто країна повільно виривається з такого поняття як "пастка середнього доходу", Тому в Стамбулі, Анкарі, Ізмірі і по узбережжю Середземномор'я в Егейського люди живуть як мають у 21-му столітті, а деякі місця на Сході майже як бідний Ірак, тому баланси зберігати важно.

Тому журналістика це ще й про відповідальність. А якщо цілі холдинги будуть постійно верещати "всьо пропало, всі п*дараси", то виникає спокуса скористатися ситуацію і направити натовп на негарні речі таке в історії Туреччини відбувалося не раз. Іноді люди не розуміли, що виконують взагалі волю третіх сил. а коли розуміли, то погане вже було зроблено.

Саме Ердоган – лідер часу, який може ісламською ритороикою зупиняти найнеосвіченіших мусульман в арабському регіоні, бо вони бачать як він змінив країну і ставлення до турків не через страх, а повагу до вміння робити бізнес, надавати послуги, а коли ще турки знаходять можливість приборкати свій новров до науки, то виходять Нобелевські лауреати як Азіз Санджар.

Проблема не в Ісламі, а в тому як його інтерпретують понад 800 років занепаду кльтури і науки. Ердоган один раз сказав про потребу реформ в Ісламі (не Ісламу, а саме розуміння його філософської багатомірної частини) і тут же його порвали аліми, мулли і всі вампріри від релігії.

Почалося, що халіф іспортівся несіть іншого. Це не халіф іспортився, а зіпсований мозок у наївних і щирих, а розумні і хитрі мають зиск з того, щоб все залишалося як є.

Туреччина – країна НАТО, Туреччина не відмовлялася і навряд за Ердогана відмовиться від шляху до ЄС. Туреччина хоче мати рівень освіти, культури і толерантності як в Британії. Туреччина як завжди бере приклади з Німеччини.

Туреччина постійно чубиться з Францією, але Туреччина розуміє, що межує з Росією, або територією, яку Путін повністью контролює і в черговий раз Туреччина розуміє – з Москвою і євразійцями домовитися майже неможливо.

Проте є ще один рівень. який треба розуміти з цього жарту. Турки не б'ють каміннями хворих, вони лікують від хвороби і наші нові Санджари це показник того, що навіть архаїчні рівні у нас різні. Проте снобізм наш до Нових Санджар це за гран'ю. Дворянє ми, б**ть.

Саме Ердоган навчив не ставитися зневажливо до турецьких "нових санджар", а так саме як Ататюрк почав відкривати там школи, а потім і університети.

У Ататюрка це були "кьой естетюсю" (сільскі інститути – які закрили ліберали), а Ердоган відкрив універи в курдськомовних і турцькомовних глибинках. Ліберали називають ці університети ПТУшками. там є один розумник кримський татарин Ільбер Ортайли – професор Сорбони, медаль від Росії, який постійно попереджає, що напівосвіта гірша ніж повна її відсутність.

Можливо професори Сорбон і лавреати пушкінських премій мають рацію, але принаймні після напівПТУшних унверів люди перестають кидатися камінням, а сперичаються в мережі і доводять, які вони обізнані.

Читайте також: Малайзиец "мстил" китайцам за коронавирус: шеф-повар плевал в еду клиентам

Так потрохи дійдуть до філософії, почитають когось з греків, німців і навіть серед свої сучасників знайдуть філософів і почнуть перетворювати власну дурну енергію на заробіток, а нам би відродити освіту не за 4 тисячі доларів, а хоча б за стабільний 500 вчителям і робити так, аби найбільші конкурси були на педагогічні факультети і ставитися до будь якого вчителя як турки – на ви і тільки Оджам (мій вчителю) навіть якщо ви мільйонер і у вас родовід від Чингісхана.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Цензор.нет


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини