MENU

Волошина: Карантин – це чудовий привід для младоригів закрутити гайки

942 0

Ми починаємо з того, на чому зупинилися минулого разу.

Закрите метро, більше 3-х не збиратися, карна відповідальність ні за що, генпрокурор, який обіцяє посадки за оптовим прайсом. І Росія, в бік якої вдійснюється розворот.

Авторитаризм у турборежимі помножений на епідеміологічну загрозу. В такій ситуації саме час шукати нові форми боротьби.

Для початку – сформувати удалено широку громадянську спільноту спротиву клоунократії. Для цього потрібно створити координаційні ради, щодня проводити онлайн конференції, трансляції, марафони з вироблення стратегій спротиву реваншу.

Читайте також: Союз влади з епідемією матиме жахливі наслідки – Портников

Потрібно також утворити волонтерську мережу взаємодопомоги, тому що цілком імовірними можуть бути карні справи, відмова в лікуванні, економічний тиск на незадоволених діями влади громадян. Якщо хтось думає, що отримавши інструменти терору проти власного народу, сучасна більшовистська влада колись добровільно відмовиться від них, то він помиляється.

Це ж ніякі не "нові обличчя". Це другий ефелон Партії регіонів, який прямо зараз впроваджує те, що не вдалося взимку 2013-2014 року здійснити старшим товаришам.

Читайте також: Надзвичайний стан чи надзвичайне шулерство?

Карантин – це чудовий привід для младоригів закрутити гайки, щоб вже не ховаючись штовхати Україну до Росії. Але карантин  це чудовий час, щоб розробити та впровадити нові способи побудови дієвих структур для здійснення громадянського спротиву.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Лариса ВОЛОШИНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини