MENU

Ніколи не вірте комуністам, бо там як не збрешуть, то спляшуть в большом тєатрє, а потім збрешуть – Павлушко

973 4

Китай та статистика

Свого часу СРСР вважався ледь не однією з провідних країн світу. Ще й досі вам розкажуть, що ось ВВП совєтів було одним з найбільших у світі. Внутрішні ціни рахувались у рублях, які ніде не торгувались відкрито. Ринкових цін не було, обмінний курс малювався зі стелі, частина імпорту йшла через бартер, ціни на товари в рублях загалом були штучними показниками, а реальної ціни ніхто не знав. Яка ціна ядерної ракети в рублях? А в доларах? А реальна ціна? 

А ще купа витрат на армію та силові структури, витрати на підтримку компартії Франції (у валюті), купа засекречених витрат, всі ці спецоперації та пропаганда, постачання зброї та машин в кредит для Африки, Куби чи Сирії, які ніхто нікому ніколи не повертав.

Але "совєти" люблять розказувати, що СРСР будь другою країною світу (ясна річ, після США). Тобто, Радянська економіка виробляла купу товарів, які мали ціну в рубля, але не мали жодної цінності на міжнародних ринках. Жодної.

Те саме було зі Східною Німеччиною. Чиновники Західної Німеччини бідкались, що думали у 89-му році, що вони будуть долучати до себе одну з найсильніших економік Європи, але вже перші відвідини заводів імені Маркса-Енгельса показали, що Західна Німеччина зразка 89-го року долучає до себе відсталу країну третього світу зі станками зразка 45-го року.

Читайте також: Головне завдання – нарешті розпочати масштабне виявлення випадків захворювання

А нам ще й досі нам люблять розказувати, що ось у СРСР була одна з найсильніших економік світу. А відповідно в УРСР була одна з провідних економік Європи. Всі ці легенди про "другу Францію", яка раптом почне годувати весь світ. І оцим нас годували всі 90-ті... Якщо УРСР зразка 91-го року був схожим за потенціалом на Францію, то Київ 91-го року був практично як Париж у 91-му році. Ну десь так.

А ще розказували, що ми чомусь були краще за Польщу в 90-му році. Ні, бо у нас було років на 20 більше комунізму ніж в Польщі.

А тепер повернемось до Китаю. Я не вірю цій тоталітарній комуністичній країні, тому що комуністи завжди брешуть. З першого ж кадру мені не подобалось, як такий закритий Китай раптом почав на весь світ показувати, які він швидко будує клініку і видає купу інформаційного шлаку про корона-вірус.

Читайте також: Пандемія коронавірусу: кількість інфікованих у світі наближається до 219 тисяч, одужали понад 84 тисячі

А ще я не вірю сьогоднішнім красивим заявам Китаю, що вірус подолано. Всі ці відосікі з усміхненими лікарями, що тепер спокійно повертаються додому до своїх місць дислокації...

Слухайте, Китай, якщо треба буде, спокійно збреше нам про статистику. Якщо треба, то десятки тисяч тихо закопають. Справжні лікарі будуть мовчати, а усміхнених лікарів зіграють молоді курсанти. Тому ніколи не вірте комуністам, бо там як не збрешуть, то спляшуть в большом тєатрє, а потім збрешуть.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Антон ПАВЛУШКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини