MENU

Яніна Соколова: Терористи вбили 13 тисяч українців! Пане Сивохо, про що з ними домовлятися?

1821 2

Яніна Соколова: Терористи вбили 13 тисяч українців! Пане Сивохо, про що з ними домовлятися?

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо обізвав нардепів від "Слуги народу", які збирають підписи за його звільнення, "консервами, які розкрилися".

Це його висловлювання прокоментувала журналістка Яніна Соколова.

Допоки Донбас контролюється Росією, відповідно терористичною організацією під назвою "русская весна", Новороссия і план Путіна, називайте це як хочете, будь-які формати спілкування із людьми, які живуть там під дулом автоматів, не-мож-ли-ві. Тому в мене виникає дуже багато сумнівів щодо платформи пана Сивохо "Єдність".

Перш за все, платформа Єдності з ким? Як він збирається відокремити українців і сепаратистів, українців і терористів, які вбили 13 тисяч наших хлопців і дівчат на сході? В мене є багато знайомих серед військових, знаю тих, хто загинув за нашу країну там, і я невпевнена, що частина людей, з якими пан Сивохо збирається реалізовувати платформу Єдності – захочуть її.

Читайте також: Платформенное безобразие: почему Сивохо получил удар в спину

Проблема реінтеграції людей, які живуть на окупованих територіях може вирішитись тільки після того, як вони стануть нашими. Розмовляти із терористами і сепаратистами в будь-яких форматах є табуйованим для будь-якої європейської країни. Відповідно я не підтримую такі платформи і взагалі я не бачу конкретних кроків і стратегій, озвучених паном Сивохо, окрім якигось загальних слів на кшталт "за крок до миру", "мир и единство".

Більше того, мені здається, що така наша ініціатива може бути прирівняна до ініціативи визнання нами сепаратистів і терористів як таких. Це так само стосується Єрамака й створення Консультативної Ради на фоні Мінських угод і Тристоронньої контактної групи. Консультативна рада з терористами неможлива. Жодна країна світу не розмовляє з терористами.

Якщо хтось має ілюзію і допоки Путін… Нагадаю про прийняті поправки до Конституції РФ, які фактично легітимізують його як єдиного президента і царя всієї Росії до кінця життя, війна на сході України не буде закінчена мирним шляхом. Максимум, що ми можемо мати – це історію Молдови або Грузії. Це історія мінімум.

Читайте також: Безсмертний: Прагнучи кремлівських оплесків, Зеленський здає національні інтереси. ВІДЕО

Історія максимум – рефреш Радянського Союзу.

Ну, і на завершення. Маємо створювати не Платформу єдності, а маємо подарувати людям месседжі, які будуть відображати систему цінностей створення єдиної нації. Коли люди розумітимуть, хто така нація українців зі всіма постулатами, вони пишатимуться тим, що є причетними до неї. Вони любитимуть культуру, мову і матимуть бажання жити в країні, яка має назву Україну.

Сподіваюсь, що економічні і реформаторські рішення будуть хоча би фрагментарно втілені нинішньою владою і наближатимуть нас до розуміння, що бути українцем – одне з найвищих цінностей кожного громадянина нашої країни.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Яніна СОКОЛОВА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини