MENU

Мити треба не тільки руки, а й вуха – Забужко застерігає від небезпечної російської брехні

1948 1

Із чумних хронік: панство кохане, не забуваймо, що мити треба не тільки руки, а й вуха – від російської "фабрики брехні", котра в цій епідемії має свої завдання.

( – В Італії вже більше вмерло, ніж у Китаї! – збуджено сповістила нам сьогодні по телефону старенька родичка.

– А звідки ти знаєш, скільки вмерло в Китаї? – спитала я. – Із китайських офіційних джерел?

– Тьху, – схаменулася тітонька. – Оце я дурна, вже й забула, як у СССР статистику ліпили...)

Читайте також: На Росію насправді напали, а Путінові все не дають спокою українці та Крим – Портников

Угу, саме так це й працює, і стаття в Financial Times сумлінно фіксує "антиєвропейські" інформстратегії Росії в коронавірусній пандемії, лиш політкоректно не вказує їхньої причини. Отож нагадаю від себе, що Росія зараз за всяку ціну, з останніх нафтових сил, ширитиме на всі боки образ світу, де найкраще з пандемією нібито дає собі раду РФ, і взагалі авторитарні режими – кращі од країн "Золотого мільярда" (звідси й вкид, ніби "Китай упорався, бо там порядок"!), і на те є проста й очевидна причина: у Росії на 22 квітня заплановано референдум з нової конституції (леґітимізація авторитаризму), а на 9 травня – грандіозне "шоу побєдобєсія" на Красній площі, яке має стати остаточним тріумфом режиму). Тобто планам Кремля на цю весну карантин із забороною масових зібрань категорично протипоказаний!!!

У Москві вже сповістили, що інші дати, крім 22 квітня, "не розглядаються", а в Санкт-Петербурзі міська влада заявила про "9 мая": "что бы там ни было, в любом варианте, праздник состоится" – sic!!! Отож можете не сумніватися: навіть якщо коронавірус викосить пів Росії, нам усе одно "до останнього патрона" вкидатимуть фейки на тему, як добре проти вірусу помагає поліційний режим, і як чудово працює охорона здоров'я в Росії, і як погано – в нас і в Європі (не здивуюсь, коли в Гундяєва заявлять, що коронавірус – це кара Божа, яка оминає тільки прихожан МП, було б найлогічніше!).

Читайте також: Україна на порозі "надзвичайної держави" Зеленського й Авакова

Відповідно будь-яка інформація з коронавірусних фронтів маємо насамперед перевіряти на зуб саме за цим критерієм: чи не закладена в ній, за сімома шарами капусти й повними жменями фаршу (якого так легко напхати, коли й справді ж ніхто нічого не знає!), ота головна "гранулка яду", на яку зараз працює ціла російська "фабрика божевілля": до 22.04 і 9.05 у Росії – "вирус, стой, раз-два!".

Щойно відчуваєте натяк на щось подібне – випльовуйте не розжовуючи. І це – одне з небагатьох правил карантину (нарівні з миттям рук), у яких наразі можна бути впевненими на 100%.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Оксана ЗАБУЖКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини